Orlicy młodsi zagrali w Szopinku

459

W niedzielę 10 czerwca 2018 roku odbył się ostatni w tym sezonie turniej w piłce nożnej orlików młodszych. Gospodarzem rozgrywek, które przeprowadzono w Szopinku był STS Gryf Gmina Zamość. Dwa nasze zespoły rywalizowały z Potokiem Sitno, Olimpią Miączyn oraz Unią Hrubieszów. Spotkaniom towarzyszył ogromny upał, ale na zawodników czekały woda i drożdżówki. Bramki dla drużyn Gryfu zdobyli: Duda Błażej, Gajewski Oskar, Rek Dawid, Zawadzki Jakub, Ziemba Wiktor. Po rozegraniu wszystkich meczów, odbyło się podsumowanie sezonu piłkarskiego dla grupy orlików młodszych z udziałem ich rodziców. Wszyscy mogli raczyć się kiełbaskami z grilla, ciastkami, napojami czy zbawiennymi przy takiej pogodzie lodami. Chłopcy natomiast większość czasu w dalszym ciągu spędzali z piłką i na boisku. W poniedziałek 25 czerwca orlicy wyjeżdżają na pięciodniowy obóz sportowy do Leżajska. Składy drużyn: Gryf Niebiescy: Albingier Hubert, Duda Błażej, Gajewski Oskar, Kościk Dawid, Kowalski Alan, Kudyk Szymon, Łapa Miłosz, Szczuka Adrian, Zawadzki Jakub, Ziemba Wiktor; Gryf Zieloni: Bondyra Marcel, Bury Filip, Gałaszkiewicz Adrian, Gmitrzuk Marcel, Kyc Jakub, Pitwała Ignacy, Piwko Jan, Polski Filip, Rek Dawid, Suplicki Hubert, Szewczuk Mateusz, Turos Grzegorz. Wyniki rozegranych meczów: Gryf Niebiescy – Potok – 0-0; Gryf Niebiescy – Unia – 1-0 (Duda); Gryf Niebiescy – Olimpia – 0-3; Gryf Niebiescy – Gryf Zieloni – 3-0 (Gajewski, Ziemba, Zawadzki); Gryf Zieloni – Potok – 0-2; Gryf Zieloni – Unia – 0-6; Gryf Zieloni – Olimpia – 1-2 (Rek); Gryf Zieloni – Gryf Niebiescy – 0-3.

GOK na podstawie relacji i zdjęć STS Gryf Gmina Zamość