Mistrzostwa Lipska w Warcabach 100-polowych

348

Mistrzostwa Sołectwa Lipsko w Warcabach 100-polowych odbyły się w dniu 9 lutego 2018 roku w miejscowej świetlicy. Organizatorami zawodów byli: Sołtys i Rada Sołecka Sołectwa Lipsko, OSP Lipsko, Radny Rady Gminy Zamość oraz Gminny Ośrodek Kultury Gminy Zamość z/s w Wysokiem. Zawodnicy za miejsca I-III otrzymali okolicznościowe medale i dyplomy.
Wyniki mistrzostw w kolejności zajętych miejsc: dziewczęta klasa I-III: Hania Kudyk; dziewczęta klasa IV-VII: Maja Kudyk; chłopcy klasa IV-VII: Łukasz Mołdoch, Bartek Mołdoch; seniorki: Anna Tabała – Radlińska; seniorzy: Witold Łapa, Piotr Kudyk, Lucjan Detko. Zawody ze środków budżetowych Gminy Zamość, zostały przeprowadzone systemem szwajcarskim na dystansie 5 rund z czasem gry 10 minut dla każdego zawodnika.

KC