Mała Książka – Wielki Człowiek

272

Biblioteka Publiczna Gminy Zamość z/s w Mokrem serdecznie zaprasza do udziału w projekcie:

„Mała Książka – Wielki Człowiek”. Projekt rusza we wszystkich FILIACH NASZEJ BIBLIOTEKI już 01.10.2018 r. !!!

W ramach projektu “Mały Czytelnik” otrzyma “Wyprawkę Czytelniczą”, a w niej książkę “Pierwsze wiersze dla …” w prezencie oraz Kartę Małego Czytelnika do zbierania bibliotecznych naklejek. Po uzyskaniu 10-ciu nalepek (każdorazowo, po wizycie w bibliotece zakończonej wypożyczeniem przynajmniej jednej książki z księgozbioru dziecięcego, czytelnik otrzymuje jedną naklejkę) zostanie uhonorowany imiennym dyplomem.

UWAGA!
Projekt skierowany jest do trzylatków (wyprawki otrzymują tylko dzieci urodzone w roku 2015; wyprawki będą wydawane tylko dzieciom, które zapiszą się /lub są już zapisane i które wypożyczą co najmniej jedną książkę. Kartę biblioteczną może założyć tylko dorosły opiekun prawny i jego obecność jest konieczna do otrzymania bezpłatnej książki).

Dodatkowe informacje pod numerem telefonu 84 616 65 64