Majowa Zbiórka Świeżej Krwi

119

Wiosenna Akcja Poboru: Majowa Zbiórka Świeżej Krwi.
19 maja 2019 r. w godz. 8:00 – 14:30, świetlica wiejska – Wychody/Wieprzec 8

Każdy dawca otrzyma: zestaw gadżetów, wiosenną porcję witamin, drzewko – krzew do posadzenia, małe słodkie conieco, oraz regeneracyjny posiłek

Na Akcji możesz zarejestrować się w bazie dawców szpiku kostnego

MOC NAGRÓD DO WYLOSOWANIA:
karnety na: spływy kajakowe, zestawy obiadowe, zestawy kebabowe, pizzę, zakup kwiatów, kręgle, vouchery klubowe

Ponadto:
Plenerowa poczekalnia
Ziołowy zawrót głowy

Organizatorzy: Samorząd Gminy Zamość, Klub Honorowych Dawców Krwi PCK przy Urzędzie Gminy Zamość, Rejonowy Oddział Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Zamościu, Młodzieżowa Rada Gminy Zamość, Stowarzyszenie Kobiet na rzecz promocji i rozwoju środowisk lokalnych 28+, Sołectwo Wieprzec, KGW w Zarzeczu, KGW w Wieprzcu-Wychodach, Zarząd Oddziału Gminnego Związku OSP RP w Zamościu z jednostką OSP w Lipsku