III miejsce STS „Gryf” Gmina Zamość

W sobotę 24 listopada br. w Żdanowie odbył się turniej w piłce nożnej halowej dla chłopców z rocznika 2010 i młodszych. Organizatorem turnieju w ramach akcji „Gryf dla Niepodległej” było Stowarzyszenie Turystyczno-Sportowe” „Gryf” Gmina Zamość. W turnieju wzieło udział 5 druźyn, a po rozegraniu meczów każdy z każdym ostateczna kolejność była następująca: I miejsce – Football Academy Zamość, II miejsce – BKS II Biłgoraj, III miejsce STS Gryf Gmina Zamość, IV miejsce BKS I Biłgoraj, V miejsce AMSPN „Hetman” Zamość. Nasz zespół trenowany przez Rafała Buraka zagrał w następującym składzie (w nawiasie liczba strzelonych bramek): Michał Milczuk, Gabriel Zawadzki, Jaś Szpindor (2), Oskar Łygas (4), Miłosz Łygas, Oliwier Malinowski, Krystian Piskor, Wiktor Bąk, Bartek Strzelecki. Wyniki meczów STS „Gryf”: z BKS I Biłgoraj 3:1, z Football Academy 0:5, z AMSPN Hetman 3:1 i BKS II Biłgoraj 0:3.

Na podstawie przesłanych materiałów GOK KC