II Ludowe Spotkanie z Zaśpiewem i Przytupem w Jatutowie

Samorząd Gminy Zamość i grupa aktywnych mieszkańców Jatutowa zapraszają “II Ludowe Spotkanie z Zaśpiewem i Przytupem w Jatutowie”

20.07.2019 r. (sobota), w godz. 17:00 – 22:00. Boisko w Jatutowie.

W programie:
17:00 – „BRUM” – „Biesiadny Restart Utworów Muzycznych” – na start!
17:30 – otwarcie spotkania
17:45 – Biesiada Góralska „HETMAŃSKICH SARMATÓW” z Zamościa widowisko muzyczno-słowne: góralskie pieśni, ciekawostki, anegdoty, zabawy, pląsy, konkursy i zagadki
18:45 – występ grupy Sabat
19:00 – Gorące rytmy włoskie – c.d. zabawy z „HETMAŃSKIMI SARMATAMI”
20:00 – DJ FELIX !!!

KĄCIK DLA DZIECI w godz. 17:00 – 20:00
• „dmuchańce – skakańce” dla dzieci – wejście „za zero” zł
• koktajle z owoców i warzyw – zdrowe, pożywne, SŁODKIE – od KGW
• animacje dla dzieci

Akcje/atrakcje w trakcie:
• pokaz wozu bojowego OSP Gminy Zamość + kurtyna wodna kontra upał
• degustacja regionalnych potraw ludowych
• ognisko
• fajerwerki ok. 21:50

Gospodarze wydarzenia: Sołtys i Rada Sołecka Jatutowa, Koło Gospodyń Wiejskich w Jatutowie

Wsparcie organizacyjne: Samorząd Gminy Zamość, Stowarzyszenie Kobiet na rzecz promocji i rozwoju środowisk lokalnych 28+, Gminny Ośrodek Kultury Gminy Zamość z/s w Wysokiem.

Dofinansowano w ramach realizacji zadania publicznego „Wspieranie i upowszechnianie idei samorządowej poprzez wdrażanie programu pobudzania aktywności obywatelskiej”