Gminny Ośrodek Kultury Gminy Zamość z/s w Wysokiem prowadzi zapisy na zajęcia w roku szkolnym 2018/2019!

510

Gminny Ośrodek Kultury Gminy Zamość z/s w Wysokiem w roku szkolnym 2018/2019 prowadzi zapisy na zajęcia plastyczne, taneczne, ruchowe, nauki języka angielskiego, teatralne, muzyczne oraz zajęcia świetlicowe dla dzieci dojeżdżających. Zajęcia świetlicowe będą odbywały się w godz. 12:20 – 13:05. Zajęcia stacjonarne tematyczne, popołudniowe będą odbywały się w godz. 14:00 – 18:20. Szczegółowy program zajęć z podziałem na grupy jest udostępniony na stronie internetowej www.gok.gminazamosc.pl . Zajęcia są bezpłatne dla mieszkańców Gminy Zamość.

Oprócz zajęć GOK oferuje m.in. kawiarenkę internetową, tenis stołowy, gry planszowe i piłkarzyki. Serdecznie zapraszamy do siedziby Gminnego Ośrodka Kultury w celu wypełnienia niezbędnych do zapisu dokumentów. Informujemy, że na terenie Gminy Zamość działają świetlice wiejskie w: Bortatyczach, Hubalach, Lipsku, Płoskiem, Pniówku, Sitańcu, Skaraszowie, Skokówce, Wierzchowinach i Wychodach. W świetlicach oferowane są zajęcia dla dzieci i młodzieży. Godziny udostępnienia świetlic są zamieszczone na stronie internetowej www.gminazamosc.pl . GOK Gminy Zamość z/s w Wysokiem zastrzega sobie prawo zmian w funkcjonowaniu zajęć odbywających się GOK-u w Wysokiem i świetlicach wiejskich.

Gminny Ośrodek Kultury Gminy Zamość z/s w Wysokiem

Wysokie 154, 22-400 Zamość
kom. 797 384 700
e-mail: gok@nullgminazamosc.pl

Harmonogram