Gminni mistrzowie szczypiorniaka

162

Mistrzami Gminy Zamość w piłce ręcznej chłopców została drużyna Szkoły Podstawowej w  Żdanowie, grająca w składzie: Jarosław Stec, Damian Jędlikowski, Nikodem Kanarek, Kamil Uścisk, Kacper Kukiełka, Dominik Harasim, Miłosz Kniaź, Kacper Pakuła, Maciej Zielonka, Damian Szpyra, Filip Kościelniak, Igor Harasim, miejsce II  – SP Wysokie, miejsce III – SP Płoskie. Natomiast w grupie dziewcząt Mistrzyniami zostały reprezentantki Szkoły Podstawowej z  Sitańca: Oliwia Kawęcka, Aleksandra Grosman, Monika Milczuk, Patrycja Paul, Oliwia Grabowska, Martyna Szaran, Jessica Buczak, Oliwia Rybak, Oliwia Turczyn, Julia Mazur, Julia Rybak, Edyta Bochniarz, Oliwia Bil, Jesika Pyszak, miejsce II – SP Żdanów, miejsce III – SP Płoskie, miejsce IV – SP Wysokie.                                             Zawody dla chłopców i dziewcząt z rocznika 2003-2005 odbyły się 8 stycznia br. w hali sportowej w Żdanowie. Organizatorem zawodów było gminne koło Szkolnego Związku Sportowego Gminy Zamość.  Wyniki meczów: chłopcy:  Żdanów – Płoskie 13:3; Żdanów – Wysokie 16:1; Płoskie – Wysokie 2:11; dziewczęta: Sitaniec – Płoskie 13:1; Wysokie – Żdanów 4:13; Sitaniec – Wysokie 12:3; Płoskie – Żdanów 5:9; Sitaniec – Żdanów 12:10; Płoskie – Wysokie 9:2. Wszystkie uczestniczące drużyny otrzymały pamiątkowe dyplomy, a za zajęcie miejsc I-III puchary.

KC na podstawie materiałów przesłanych przez gminne koło SZS