Gminni mistrzowie gry w warcaby

12 lutego br. w świetlicy Gminnego Ośrodka Kultury Gminy Zamość w Wysokiem odbyły się Mistrzostwa Gminy Zamość w Warcabach 100-polowych pod patronatem Wójta Gminy Zamość. Zawody zostały przeprowadzone systemem szwajcarskim, gdzie każdy z uczestników miał do rozegrania 7 partii w czasie siedmiu i pół minuty każda. W swoich kategoriach poszczególne miejsca nagrodzone dyplomami i medalami wywalczyli: dziewczęta klasa I-III: Hanna Kudyk z Lipska – miejsce I; chłopcy klasa I-III: Kamil Matwiejczuk z Sitańca – miejsce I, Mateusz Kowalczuk z Zamościa – miejsce II; dziewczęta klasa IV-VI: Magdalena Miętkiewicz z Borowiny Sitanieckiej – miejsce I, Oliwia Kliza z Łapiguza – miejsce II; chłopcy klasa IV-VI: Ernest Wójcicki z Wieprzca – miejsce I, Krzysztof Przegon z Łapiguza – miejsce II, Dawid Pióro z Łapiguza – miejsce III, Marcin Kowalczuk z Zamościa – miejsce IV; dziewczęta klasa VII-VIII i gimnazjum: Maja Kudyk z Lipska – miejsce I, Monika Bekier z Płoskiego – miejsce II; chłopcy klasa VII-VIII i gimnazjum: Jakub Kardasz z Borowiny Sitanieckiej – miejsce I, Kamil Rabiega z Łapiguza –miejsce II; kobiety: Edyta Rabiega z Łapiguza – miejsce I, Dorota Czarny z Borowiny Sitanieckiej – miejsce II; mężczyźni: Witold Łapa z Lipska – miejsce I, Marian Marciniewicz z UKS Azymut – miejsce II, Jan Kowalczuk z Zamościa – miejsce III, Paweł Rabiega z Łapiguza – miejsce IV. Organizatorem zawodów był Gminny Ośrodek Kultury Gminy Zamość z siedzibą w Wysokiem.

KC