Zaproszenie na zawody w radioorientacji sportowej

Gmina Zamość i Uczniowski Klub Sportowy „Azymut” Siedliska, serdecznie zapraszają do wzięcia udziału w zawodach w radioorientacji sportowej „IX Memoriał im. Zdzisława Strzemiecznego”, Honorowego Obywatela Gminy Zamość, założyciela i wieloletniego Prezesa Polskiego Związku Radioorientacji Sportowej.
Zawody odbędą się w dniach 6-8 maja 2022 roku w lasach Nadleśnictwa Zwierzyniec. Główną bazą zawodów będzie Szkoła Podstawowa w Sitańcu, a podsumowania zawodów odbywać się będą w Centrum Geoturystyczne w Lipsku Polesiu. W tym roku w zawodach weźmie udział około 80 zawodników i zawodniczek w tym ponad 40 osobowa reprezentacja Ukrainy. Więcej informacji o zawodach znajduje się w regulaminie zawodów i na stronie internetowej organizatora www.azymutsiedliska.cba.pl.