Walentynkowa akcja poboru krwi

Oddaj krew ze swoją połówką – dla każdej pary zestaw upominków od RCKIK Lublin

14 luty 2021 r. w godz. 8:00 do 14:00
w Regionalnym Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa Oddział Terenowy w Zamościu
(przy Samodzielnym Publicznym Szpitalu Wojewódzkim im. Jana Pawła II w Zamościu)

Słodka Zbiórka „PODAJ DALEJ” chętni dawcy mogą podzielić się otrzymaną czekoladą, która trafi do podopiecznych Hospicjum SANTA GALLA w Łabuńkach Pierwszych

DLA KAŻDEGO DAWCY – zestaw gadżetów, gorąca czekolada prosto z Dyspensera oraz słodkie „co nieco” serwowane w „CZEKOLADOWYM ZAKĄTKU” przez KGW Bortatycze

Na Akcji możesz zarejestrować się w BAZIE DAWCÓW SZPIKU KOSTNEGO

Organizatorzy: Samorząd Gminy Zamość, Stowarzyszenie Honorowych Dawców Krwi przy Urzędzie Gminy Zamość, Rejonowy Oddział Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa – Oddział Terenowy w Zamościu, Koło Gospodyń Wiejskich w Bortatyczach.

Na czas trwania Akcji – bezpłatne miejsca parkingowe dla dawców (z pobranym biletem parkingowym należy zgłosić się do organizatorów)