Turniej Wojtaszka, jubileusz i otwarcie stadionu

Ostatnie 3 dni czerwca i pierwsza niedziela lipca związane będą z trzema ważnymi wydarzeniami w życiu sportowym Gminy Zamość, zwłaszcza jeśli chodzi o piłkę nożną. Pod koniec miesiąca wystartuje w Zawadzie Turniej im. Jana Wojtaszka, a kilka dni później, w niedzielę 4 lipca 2021 r., nastąpi uroczyste otwarcie przebudowanego stadionu w Zawadzie. Jednocześnie Stowarzyszenie Turystyczno-Sportowe GRYF Gmina Zamość będzie świętowało swój jubileusz 10-lecia. Na ten dzień przygotowano szereg atrakcji. Szczegóły na plakacie. Serię piłkarskich działań STS GRYF na starcie wakacji zwieńczy Turniej Old Boys w sobotę, 10 lipca 2021 r., na murawie nowego stadionu w Zawadzie rzecz jasna. Zapraszamy piłkarzy, kibiców i całe rodziny do udziału w zaplanowanych atrakcjach.

GOK