Sportowy piknik przy altance w Szopinku

Sportowy piknik przy altance w Szopinku – Samorządowe inicjatywy mieszkańców Gminy Zamość

20.06.2021 r. w godz. 15:00 – 18:00 Szopinek – plac przy altance

W programie:

• występ cyrku Focus – pokaz interaktywno
  • taneczny grupy „Slavica Dance”
  • konkurs wiedzy o samorządzie Gminy Zamość
  • zmagania sportowe dla dzieci i dorosłych pod opieką STS GRYF Gmina Zamość – dmuchane zamki, byk rodeo oraz kredka
  • warsztaty rękodzieła dla dzieci „makramowe bransoletki”
  • malowanie twarzy
  • prezentacja wozu bojowego OSP Białowola
  • stoisko z balonami „Kręci – cuda”

Wydarzenie organizowane w ramach reżimu sanitarnego Udział w wydarzeniu odbywa się na własną odpowiedzialność uczestników. Organizatorzy nie ubezpieczają uczestników wydarzenia od NNW. Odpowiedzialność za bezpieczeństwo osób niepełnoletnich podczas wydarzenia ponoszą rodzice i opiekunowie prawni.

Dofinansowano w ramach realizacji zadania publicznego „Wspieranie i upowszechnianie idei samorządowej poprzez wdrażanie programu pobudzania aktywności obywatelskiej”.

Pamiętajmy o zasadach DDM: D – Dystans, D – Dezynfekcja, M – Maseczka

Organizatorzy: Samorząd Gminy Zamość, Sołtys i Rada Sołecka Sołectwa Szopinek, Koło Gospodyń Wiejskich w Szopinku