Letnie występy dla dzieci w Wierzchowinach

Gminny Ośrodek Kultury Gminy Zamość zaprasza dzieci na pierwsze wakacyjne przedstawienie z cyklu, pt. „Letni Teatrzyk Podwórkowy i Spółka”, które odbędzie się w środę, 15 lipca 2020 r. na boisku przy świetlicy w Wierzchowinach. Wśród wykonawców będzie rodzina Cyrku FOCUS oraz zespół kameralny orkiestry symfonicznej z Zamościa. Start o godz. 14:00.

Będzie to pierwsze z czterech zaplanowanych spotkań wakacyjnych w tym trudnym dla wszystkich okresie pandemii. Ze względu na wciąż obowiązujące obostrzenia i stan epidemii w Polsce, postarajmy się zachować dystans, aby kontakt fizyczny dziecięcych widzów był zminimalizowany. Dlatego też przedstawienie będzie plenerowe, a liczba widowni na boisku nie powinna przekroczyć dozwolonych 150 osób. W programie widowiska scenicznego w Wierzchowinach są następujące atrakcje:

• występ rodzinny Cyrku „Focus”,
  • pokaz grupy tanecznej „Slavica Dance”, prowadzonej przez GOK,
  • występ Zespołu Kameralnego Orkiestry Symfonicznej im. Karola Namysłowskiego z Zamościa,
  • krótki konkurs wiedzy o Gminie i rocznicy 30-lecia Samorządności Gmin w Polsce,
  • „Czekoladowy Zakątek” dla dzieci*, czyli rozlewnia czekolady, soków i koktajli.

Zapraszamy dzieci i rodziców z Wierzchowin i okolic.

*Projekt „Czekoladowy Zakątek” – rozwój Koła Gospodyń Wiejskich w Bortatyczach poprzez zakup urządzeń gastronomicznych dofinansowany ze środków Programu Fundusz Inicjatyw Obywatelskich w ramach projektu „Lubelskie Lokalnie Mikrodotacje FIO 4”.

GOK: EO i JK