Konkurs „Tradycyjna Kuchnia Babuni”

Stowarzyszenie „Wysokie nad Łabuńką” zaprasza Koła Gospodyń Wiejskich z terenu całego Powiatu Zamojskiego, w tym z Gminy Zamość do udziału w konkursie kulinarnym „Tradycyjna kuchnia babuni” realizowanego w ramach projektu „Dzień Muzealnika – bogactwo i różnorodność”, dofinansowanego przez Urząd Marszałkowski Województwa Lubelskiego. Celem konkursu jest prezentacja bogactwa i różnorodności lokalnych tradycji kulinarnych. Zadaniem uczestników jest przygotowanie i prezentacja tradycyjnej potrawy wg dawnej receptury kuchni polskiej, której motywem przewodnim jest KASZA GRYCZANA.

Spośród zgłoszonych potraw zostaną wyłonione 3 miejsca główne oraz wyróżnienia.  Wybrane przepisy i zdjęcia potraw zostaną opublikowane w serwisie internetowym Gminy Zamość i Biuletynie Informacyjnym Gminy Zamość. Szczegółowe informacje zawarte są w regulaminie konkursu, który można pobrać wraz z formularzem zgłoszeniowym i klauzulą nt. RODO. Proszę zapoznać się z zasadami i wziąć udział w konkursie – zabawa będzie „pyszna”.

Stow. „Wysokie nad Łabuńką”

Pobierz załączniki do konkursu