Dzień Babci i Dziadka w Skaraszowie

Samorząd Gminy Zamość, aktywna grupa mieszkańców Skaraszowa i Międzysołecka Społeczność Szkoły Podstawowej w Wólce Wieprzeckiej zapraszają na Dzień Babci i Dziadka w Skaraszowie

SOBOTA: 20.01.2018r., godz. 10:00. Świetlica w Skaraszowie.

W PROGRAMIE:

• JASEŁKA w wykonaniu dzieci z klasy IV SP w Wólce Wieprzeckiej
  • SKŁADANKA TANECZNO-WOKALNO-POETYCKA w wykonaniu dzieci z klasy „0” SP w Wólce Wieprzeckiej
  • koncert zespołu ROZTOCZANKI z Wólki Wieprzeckiej
  • poczęstunek i wspólne biesiadowanie

Organizatorzy:
Samorząd Gminy Zamość, Koło Gospodyń Wiejskich i Koło Chłopa w Skaraszowie, Społeczność Szkoły Podstawowej im. B.Ch. w Wólce Wieprzeckiej, Sołtys i Rada Sołecka Skaraszowa, Stowarzyszenie Kobiet na rzecz promocji i rozwoju środowisk lokalnych 28+, Gminny Ośrodek Kultury Gminy Zamość.

Dofinansowano w ramach realizacji zadania publicznego pt. “Wspieranie i upowszechnianie ideii samorządowej poprzez wdrażanie programu pobudzania aktywności obywatelskiej”