Duże sukcesy małych artystów z przedszkola w Żdanowie

Koniec półrocza to wielka okazja do wyciągania wniosków i podsumowań. Warto przyjrzeć się artystycznym poczynaniom tych najmłodszych, czyli przedszkolaków ze Szkoły Podstawowej w Żdanowie. Dzieciaczki realizują się głównie w dziedzinie plastycznej, a jako technikę swoich prac obierają najczęściej pastele olejne, korzystają również z kredek ołówkowych lub farb plakatowych, cierpliwi podejmują się wydzieranki. W minionym półroczu braliśmy udział w konkursach plastycznych organizowanych przez Gminę Zamość, Bibliotekę Publiczną w Mokrem oraz zamojskie ZOO. Wszystkie konkursy przyniosły naszym podopiecznym sukcesy. Lista laureatów i finalistów przedstawia się następująco:

KARTKA BOŻONARODZENIOWA GMINY ZAMOŚĆ
Wyróżnienia otrzymali:
Wiktoria Wiśniewska, Zuzanna Kozyrska, Jakub Denkiewicz, Lena Sobczak, Maja Szewczuk, Julia Bober, Natalia Greszta

WOJEWÓDZKI KONKURS PLASTYCZNY – “DAWNI I OBECNI MIESZKAŃCY ZAMOJSKIEGO ZOO”
I miejsce: Marcelina Lipiec
Wyróżnienie: Maja Bondyra
Warto dodać, że na konkurs wpłynęło 694 prac, a nasza mała plastyczka okazała się bezkonkurencyjna.

KONKURS PLASTYCZNY „ANIOŁY, ANIOŁKI, ANIOŁECZKI”
I miejsce: Kacper Tomaszewski
II miejsce: Rafał Buczek, Dawid Bidiuk
III miejsce: Marcelina Lipiec, Natalia Greszta
Wyróżnienia otrzymały następujące dzieci:
Julia Bober, Karolina Bondyra, Tymoteusz Nowosad, Filip Pawelec, Oliwia Struk, Makary Terlecki, Weronika Czerniak, Antonina Drozd, Agata Szponar, Klaudia Drozd.

Wszystkim nagrodzonym i wyróżnionym z serca gratulujemy i oczywiście życzymy dalszych sukcesów.

Dzieci do konkursów przygotowywały panie: Marzena Wróbel, Justyna Kuźma, Diana Luchowska, Maria Kuźma, Sylwia Soboń.