Drugie zwycięstwo drużyny STS Gryf we Frampolu

523

Dnia 11 lutego 2018 roku drużyna młodzików młodszych, podopiecznych Jarosława Wolskiego, brała udział w turnieju piłki halowej we Frampolu o Puchar Burmistrza Tadeusza Niedźwieckiego. W rozgrywkach wzięło udział 10 drużyn, mecze rozgrywano w dwóch grupach. Zawodnicy STS Gryf Gmina Zamość wyszli z grupy z pierwszego miejsca, z dwoma wygranymi i dwoma remisami. W ćwierćfinale zagrali z Omegą Stary Zamość, z którą wygrali 2:0 po bramkach Wiktora Bełza i Kamila Glowackiego. W półfinale po rzutach karnych zwyciężyli z drużyną Gaudium Zamość. W finale turnieju pokonali zawodników z drużyny UKS Dys także po rzutach karnych 1:0. Indywidualne wyróżnienie otrzymał Kamil Głowacki, który został wybrany najlepszym zawodnikiem turnieju.
W ostatnim tygodniu ferii zawodnicy trenowali codziennie na hali w Sitańcu, co przyniosło bardzo satysfakcjonujący efekt końcowy.
Drużyna STS zagrała w składzie: Michał Detko, Paweł Detko, Mikołaj Kawala, Oliwier Kłembokowski, Igor Świstowski, Kamil Głowacki, Wiktor Bełz, Hubert Kordas, Konrad Spryszak, Karol Ślepko, Bartosz Radliński, Bartosz Łyś, Aleksander Koziński. Gratulacje!

Na podstawie materiałów przesłanych
KC