Debiutancki triumf w Tomaszowie Lubelskim

258

Pierwsze miejsce zajęły debiutujące piłkarki Uczniowskiego Klubu Piłkarskiego SUCHOWICZTEAM Wólka Panieńska podczas Turnieju o Puchar Dyrektora Szkoły Podstawowej nr 2 w Tomaszowie Lubelskim z okazji 100-lecia Odzyskania Niepodległości. Zwycięskie “Orliczki” z rocznika 2007 są najmłodszymi adeptkami piłkarstwa kobiecego, prowadzonego przez trenera Wojciecha Suchowicza. Dziewczęta pokonały wszystkie drużyny, z którymi zagrały w tomaszowskim turnieju, tracąc tylko jedną bramkę. Najlepszą zawodniczką całej rywalizacji organizatorzy wybrali Jagodę Wróbel, która zdobyła również najwięcej bramek w turnieju – aż 12. Dla dziewcząt z Gminy Zamość był to debiut turniejowy – jakże udany! Skład zwycięskiej drużyny przedstawia się następująco: Oliwia Bzówka, Marta Sierkowska /Płoskie/, Natalia Tymura /Hubale/, Ada Kliszcz /Kalinowice/, Sara Sołtys /Wólka Panieńska/, Wiktoria Garbaty /Zawada/ oraz Martyna Nowosad, Jagoda Wróbel /12 goli/, Ola Bednarz i Milena Skiba /1/.
Oto wyniki meczów: z SP 2 Tomaszów Lub. 3:1, Niedźwiadkiem Chełm 2:0, Unią Lublin 1:0, SP Krynice 4:0 i Gaudium Zamość 3:0.
Wyniki turnieju: 1 miejsce – UKP Suchowiczteam. 2 – UKS Niedźwiadek. 3 – DKS Gaudium. 4 – Unia Lublin. 5 – SP Krynice. 6 – SP 2 Tomaszów Lub.

na podstawie relacji Wojciecha Suchowicza