Anioły, Aniołki, Aniołeczki 2016 – rozstrzygnięcie

1149

Biblioteka Publiczna Gminy Zamość z/s w Mokrem zaprasza na rozstrzygnięcie konkursu plastycznego Anioły, Aniołki, Aniołeczki 2016, które odbędzie się 3 lutego (piątek) o godz. 12:00 w Bibliotece Publiczej w Mokrem.

Lista osób nagrodzonych i wyróżnionych:

Białowola
1. Agata Kniaź
2. Barbara Gęśla
3. Kacper Małyszek
4. Magdalena Prystupa
5. Nikola Sobczak
6. Paweł Kujda

Borowina Sitaniecka
1. Dominik Skowron
2. Helena Hojda
3. Jan Szala
4. Magdalena Miętkiewicz
5. Marcelina Czerniakowska
6. Marta Bęś
7. Weronika Sędłak
8. Weronika Wielogórska
9. Wiktoria Puzio
10. Zofia Wiater
11. Zuzanna Młynarska

Lipsko
1. Adrian Lenczewski
2. Aleksandra Greszta
3. Antoni Stopa
4. Damian Albingier
5. Damian Kawalec
6. Dawid Wiatr
7. Dominik Kawalec
8. Dominika Popik
9. Emilia Flejszer
10. Hubert Sinkiewicz
11. Judyta Pawelczyk
12. Kacper Kaniewski
13. Karolina Sokolińska
14. Krystian Greszta
15. Krystian Miedziocha
16. Lena Zwolan
17. Marek Radliński
18. Martyna Sierkowska
19. Mateusz Mazur
20. Michał Gajak
21. Michał Gmitrzuk
22. Miłosz Łapa
23. Natalia Molenda
24. Oliwia Luterek
25. Przemysław Ścibak
26. Skiba Jakub
27. Sylwia Radlińska
28. Szymon Krzyszczuk

Mokre
1. Amelia Sierak
2. Anna Wołoch
3. Jan Kułakowski
4. Jose Chiappetta
5. Julia Brzezicka
6. Łucja Garbaty
7. Łucja Koper
8. Małgorzata Psiuk
9. Martyna Misiarz
10. Mateusz Malinowski
11. Nadia Nadworska
12. Natalia Kozyra
13. Patrycja Dziduch
14. Zuzia Małysz

Płoskie
1. Adrian Szczuka
2. Anita Feliksiak
3. Anna Dudzicz
4. Celina Kolanowska
5. Emilia Mołdoch
6. Eryk Kierepka
7. Gabriela Kozina
8. Hanna Blonka
9. Jagoda Kolanowska
10. Jakub Halinowski
11. Jakub Pasieka
12. Julia Dąbska
13. Julia Łuczka
14. Kacper Gamza
15. Kinga Jonas
16. Kuba Gamza
17. Lena Momot
18. Magdalena Dąbska
19. Maja Bednarska
20. Maja Łuczka
21. Maria Dudzicz
22. Martyna Zinkiewicz
23. Michalina Dziuba
24. Mikołaj Tur
25. Mikołaj Wróbel
26. Milena Zgnilec
27. Miłosz Muszyński
28. Nicole Bobecka
29. Nikodem Mojżesz
30. Nikola Bergiel
31. Nikola Malec
32. Oliwia Duda
33. Oliwia Szałach
34. Oliwier Zinkiewicz
35. Patryk Niewiadomski
36. Piotr Joachimowicz
37. Szymon Fusiara
38. Victoria Bobecka
39. Zuzanna Bednarska

Pniówek
1. Alicja Krępińska
2. Bartłomiej Stawarski
3. Bartosz Muca
4. Daniel Nadłonek
5. Dawid Bojar
6. Dobrosława Panas
7. Filip Muca
8. Jakub Zawadzki
9. Karolina Michońska
10. Klaudia Puchacz
11. Magdalena Małek
12. Magdalena Pyś
13. Martyna Kierepka
14. Mateusz Szajba
15. Milena Kniaź
16. Oliwia Malczewska
17. Paulina Puchacz
18. Piotr Szpindor
19. Sławomir Kudyk
20. Szymon Klimko
21. Szymon Kudyk
22. Szymon Pupiec
23. Weronika Kudyk
24. Weronika Muca
25. Weronika Piotrowska
26. Zofia Ziemińska

Sitaniec
1. Jan Bender
2. Julia Krupa
3. Laura Gniewiosz
4. Maja Halczak
5. Patrycja Zieniewicz

Wólka Wieprzecka
1. Damian Bednarz
2. Dawid Artymiak
3. Jakub Bednarz
4. Joanna Karabin
5. Julia Rybak
6. Karolina Pupiec
7. Klaudia Bednarz
8. Małgorzata Selech
9. Marcel Krupa
10. Mikołaj Bednarz
11. Roksana Pakuła
12. Szymon Artymiak

Wysokie
1. Ada Szynkarczuk
2. Adrian Wróbel
3. Aleksandra Głąb
4. Amelia Dudek
5. Bartosz Kłonica
6. Daria Pańczyk
7. Dawid Kopiel
8. Emilia Jaworska
9. Gabriela Dudek
10. Jakub Garbaty
11. Jan Sagan
12. Julia Sienkiewicz
13. Julka Kucharska
14. Kamila Gruszka
15. Katarzyna Koczot
16. Katarzyna Wolańczyk- Kłonica
17. Lena Karło
18. Małgorzata Saj
19. Martyna Czerniec
20. Martyna Gruszka
21. Mateusz Chudyga
22. Miłosz Burcon
23. Monika Rabiega
24. Oliwia Czochrowska
25. Oliwia Kopiel
26. Oliwia Pasieka
27. Patrycja Kiszka
28. Weronika Kostrubiec
29. Wiktoria Antoszek
30. Wioleta Skrzypa

Zawada
1. Amelia Dobromilska
2. Aneta Kowalczyk
3. Antonina Mojżesz
4. Ignacy Olszewski
5. Igor Karol
6. Igor Kukułowicz
7. Julia Moskal
8. Julia Starzak
9. Klaudia Bednarz
10. Krystian Derkacz
11. Lidia Siemko
12. Martyna Bździuch
13. Mateusz Maślany
14. Natalia Zychowicz
15. Oliwia Kendra
16. Oliwia Litkowska
17. Oliwia Socha
18. Oliwia Suplicka
19. Patrycja Staniak
20. Roksana Wójtowicz
21. Wiktoria Gał
22. Wiktoria Kłoda

Żdanów
1. Aleksandra Płaza
2. Anna Juszczak
3. Antonina Wawręty
4. Bartosz Hołodniak
5. Dominik Zelent
6. Gabriela Greszta
7. Gabriela Wilgos
8. Hanna Bojarczuk
9. Julia Małecka
10. Karol Kimak
11. Klaudia Zelent
12. Kornelia Bekier
13. Krystian Bondyra
14. Lena Drozd
15. Marcel Kowalski
16. Milena Kuźma
17. Miłosz Denkiewicz
18. Monika Wandzak
19. Natalia Kawałko
20. Nicola Zelent
21. Oliwia Mołdoch
22. Oliwia Zakrzewska
23. Oskar Gierczak
24. Patrycja Sokołowska
25. Patryk Małecki
26. Weronika Wawręty

Kalinowice
1. Agnieszka Lis
2. Aleksandra Komar
3. Alicja Naworol
4. Alicja Pudełko
5. Amelia Buńko
6. Amelia Kucharska
7. Bartek Kostrubiec
8. Carlo Vitiello
9. Damian Głowacki
10. Dominika Koziej
11. Dominika Sagan
12. Emilia Buńko
13. Emilka Michałkiewicz
14. Emilia Radej
15. Emilia Radziszewska
16. Ewelina Kurzępa
17. Filip Kata
18. Filip Piwowarski
19. Filip Saputa
20. Gabriela Wojciechowska
21. Hania Sobiesiak
22. Hanna Michałkiewicz
23. Hanna Pudełko
24. Hanna Talarek
25. Jagoda Piątkowska
26. Jakub Szust
27. Jan Piwko
28. Julia Hasiak
29. Julia Koziej
30. Julia Małyszko
31. Julia Osmolińska
32. Julia Strzelecka
33. Kacper Łopuszyński
34. Kacper Siekierda
35. Kamil Machlarz
36. Kamila Pukaluk
37. Karol Mazur
38. Karol Nagy
39. Karol Starmach
40. Karolina Greszta
41. Kinga Głowacka
42. Krzysztof Klimek
43. Kuba Juszczak
44. Laura Vitiello
45. Lena Strzelecka
46. Maciej Ćwik
47. Magda Okoń
48. Maja Mlonek
49. Małgorzata Grzybek
50. Marcelina Borek
51. Marta Panasiewicz
52. Marta Słotwińska
53. Marysia Batalia
54. Michalina Bańka
55. Michał Pochodeńko
56. Michał Starmach
57. Mikołaj Wyszyński
58. Miłosz Adamczuk
59. Nadia Świszcz
60. Natalia Lachowska
61. Natalia Szpuga
62. Natalia Waszczuk
63. Ola Mazur
64. Oliwia Mołdoch
65. Oliwia Stańko
66. Oliwia Żyła
67. Maja Pilipczuk
68. Przemek Presz
69. Wiktoria Łopuszyńska
70. Wiktoria Naworol

Stowarzyszenie Drukarnia Wyobraźni
1. Judyta Kuduk
2. Justyna Korneluk
3. Kinga Mazur
4. Natalia Misztal
5. Weronika Zamojtel
6. Wiktoria Madej

Lubin
1. Bartosz Siedlecki
2. Julia Pyś
3. Kamil Stasik
4. Radosław Kubero
5. Tomasz Siwula

Dorośli
1. Patrycja Momot – Płoskie
2. Iwona Saputa – Siedliska
3. Marcelina Chachuła – Zamość
4. Teresa Cichosz – Bortatycze
5. Małgorzata Wołoszyn – Wysokie
6. Adam Bielec – Zarzecze
7. Krystyna Bielec – Zarzecze
8. Małgorzata Wolańczyk – Bortatycze
9. Magdalena Kliza – Bortatycze Kolonia

Kategoria Rodzinna
1. Zbigniew Flis i Wiktoria Siekierda – Siedliska
2. Marta, Zofia i Wiktor Ziemińscy – Pniówek
3. Marzena i Szymon Krzyszczuk – Lipsko