Zostań Mecenasem Akademii Gryf Gmina Zamość

14

Wraz z nowym rokiem zarząd STS Gryf Gmina Zamość proponuje nową formułę współpracy marketingowej, skierowaną do firm, instytucji lub osób fizycznych. Zamierzenie projektu sprowadza się do pozyskania partnerów, którzy aktywnie włączą się w rozwój Akademii Gryf Gmina Zamość. Dzięki temu podmioty otrzymają tytuł „Mecenasa Akademii Gryf Gmina Zamość”.
– Wzorem wielu renomowanych Akademii piłkarskich chcemy w Gryfie wprowadzić honorowy tytuł „Mecenasa”, dla podmiotów, które zechcą wspierać piłkę dziecięcą i młodzieżową – wyjaśnia Prezes Klubu Tomasz Bondyra. – Gorąco zachęcam do współpracy, do wzmacniania swojej marki, a jednocześnie do rozwoju naszej Akademii. Aktualnie posiadamy dwanaście drużyn, w których ciągle przybywa zawodników, stąd też pomysł na taką formę wsparcia. Mam nadzieję, że nasza inicjatywa spotka się z pozytywnym odzewem środowiska i wspólnie przyczynimy się do rozwoju Akademii Gryfa.

OFERTA:
– Otrzymanie Certyfikatu „Mecenas Akademii Gryf Gmina Zamość”;
– Możliwość korzystania z tytułu „Mecenas Akademii Gryf Gmina Zamość” w celach marketingowych i promocyjnych;
– Umieszczenie logotypu/nazwy Mecenasa na stronie internetowej oraz w mediach społecznościowych Gryfa Gmina Zamość;
– Zamieszczenie informacji na stronie internetowej oraz w mediach społecznościowych Gryfa Gmina Zamość o dołączeniu do programu „Mecenas Akademii Gryf Gmina Zamość”;

ZAŁOŻENIA:
– Okres obowiązywania umowy – 12 miesięcy;
– Podpisanie umowy sponsorskiej/darowizny;
– Wpłata na rzecz Akademii Gryfa kwoty minimum 600 zł na kwartał lub 2 000 zł – jednorazowo;
– Możliwość deklaracji, na którą z drużyn Akademii zostanie przeznaczone wsparcie.