Znakomity występ zawodników Zamojskiego Klubu Karate Kyokushin !!!

26

Pierwsze miejsce w klasyfikacji drużynowej podczas Mistrzostw Makroregionu Wschodniego oraz IV miejsce w klasyfikacji drużynowej na odbywających się równocześnie Międzywojewódzkich Mistrzostwach Młodzików wywalczyli zawodnicy Zamojskiego Klubu Karate Kyokushin. W zawodach, które odbyły się 18.03.2023 r. w Warszawie uczestniczyło ponad 300 zawodników z 44 polskich klubów.
Zawodnicy naszego klubu mogli w tak licznej grupie konkurentów wykazać się swoimi umiejętnościami taktycznymi i technicznymi, które wykorzystali wygrywając swoje kategorie. Jak zawsze towarzyszyła nam liczna grupa wspierających i dopingujących rodziców.
Szczegółowe wyniki zawodników Zamojskiego Klubu Karate Kyokushin: Matylda Bień – I miejsce w kumite w kategorii seniorek – 65 kg; Kacper Jakubczak – I miejsce w kumite w kategorii juniorów-70 kg; Alan Kania – I miejsce w kumite w kategorii juniorów młodszych – 65 kg, III miejsce w kata; Martyna Nowosad – I miejsce w kumite w kategorii juniorek młodszych + 55 kg, II miejsce w kata; Krystian Jakubczak – I miejsce w kumite w kategorii juniorów młodszych +70 kg; Marcin Jastrzębski – I miejsce w kumite w kategorii juniorów młodszych – 50 kg; Kamil Jakubczak – I miejsce w kumite w kategorii młodzików + 60 kg; Dawid Kania – III miejsce w kumite w kategorii młodzików – 40 kg, II miejsce w kata; Jakub Przyczyna po zaciekłym pojedynku nie zakwalifikował się do strefy medalowej. Zawodnikom Gratujemy Osu !

Krzysztof Policha