Utrudnienia w ruchu (Białowola)

151

WYŚCIG KOLARSKI – UTRUDNIENIA DLA KIEROWCÓW 6-7 maja 2023

Gminy Zamość informuje, że w dniach 6-7 maja br. częściowo na terenie naszej Gminy odbędzie się wyścig kolarski „Po Ziemi Zamojskiej w ramach Pucharu Polski w Kolarstwie Szosowym. Organizatorem wyścigu jest Klub Sportowy „Agros” Zamość.

W dniu 6 maja /sobota/ w godzinach 12:00-15:30 na drodze: Suchowola (Szkoła Podstawowa) – Białowola Kolonia, odbędzie się jazda indywidualna na czas dla juniorów i juniorek. W związku z tym, ten odcinek drogi będzie całkowicie zamknięty dla ruchu.
W celu przejazdu zawodników z pozostałych grup wiekowych ruch na drodze z Suchowoli – do Rachodoszcz będzie wstrzymany całkowicie w godzinach od 12.00 do 17.30.

W dniu 7 maja /niedziela/ na odcinku drogi: Suchowola (Szkoła Podstawowa) – Feliksówka – Rachodoszcze – Zalesie – Białowola Kolonia – Suchowola (Szkoła Podstawowa), odbędą się wyścigi ze startu wspólnego. W związku z tym nastąpią krótkotrwałe utrudnienia w ruchu w godzinach 10:30-16:30. Szczegółowy przebieg rywalizacji znajduje się na stronie internetowej KS Agros.

Bardzo prosimy o zachowanie szczególnej ostrożności.
Za utrudnienia w imieniu Organizatorów serdecznie przepraszamy.