Turniej Gryf Cup U10

17

W sobotę 2 grudnia odbył się turniej Gryf Cup U10 – jeden z cyklu turniejów Gryfogranie, który rozegrano na hali ZS w Kalinowicach. Wiele godzin gry, emocji, zabawy, rywalizacji fair-play i szlifowania umiejętności.
Zwycięzcą okazała się drużyna DKS Gaudium Zamość, która w finale pokonała po emocjonującej rozgrywce i rzutach karnych BKS Biłgoraj. Trzecie miejsce zdobył zespół Igros Rodowita Krasnobród.

Nagrody indywidualne zdobyli:

  • Filip Batalia (DKS Gaudium) – najlepszy bramkarz turnieju
  • Paweł Borowski (BKS Biłgoraj) – król strzelców

Dziękujemy także Lubelskiemu Związkowi Piłki Nożnej oraz Gminie Zamość, bez których wsparcia turniej nie byłby możliwy.
Jesteśmy wdzięczni sędziom turnieju, a także rodzicom młodych graczy za wsparcie i zaangażowanie w organizacji turnieju i doping, spikerowi Zygmuntowi Luterkowi oraz całej obsłudze turnieju.
Dziękujemy także trenerom i zawodnikom przyjezdnych drużyn uczestniczących w rozgrywkach: dwie drużyny DKS Gaudium, Akademii Igros Krasnobród, Akademii Omega Stary Zamość, Akademii Tomasovia.Tomaszow.info, BKS Biłgoraj.
Cieszę się, że pomimo zimowej aury wszystkie drużyny stawiły się na turnieju i dzielnie walczyły o miano najlepszej drużyny. Takie turnieje to nie tylko rywalizacja sportowa, ale również integracja zawodników, trenerów, rodziców. Słowa podziękowania dla Pani Haliny Kwiatkowskiej dyrektor ZSPiP w Kalinowicach za możliwość rozegrania tego turnieju na nowej hali sportowej w Kalinowicach. Należy docenić trenera Karola Misiarza oraz rodziców naszych podopiecznych, którzy wspólnymi siłami zadbali o odpowiednią oprawę turnieju – podsumował Tomasz Bondyra prezes Gryf Gmina Zamość.

Tomasz Bondyra