Ognisko integracyjne akademii „Gryf”

35

Szanowni Rodzice,
z ogromną radością zapraszamy Was wraz z rodzinami do udziału w wyjątkowym ognisku, organizowanym w ramach programu „akTywni”. To będzie niezapomniane wydarzenie pełne radości, zabawy i wspólnego spędzania czasu na świeżym powietrzu! Będzie to nie tylko okazja do wspólnej integracji, ale również moment rozpoczęcia naszej wspólnej aktywności fizycznej, mającej na celu promowanie zdrowego stylu życia i ruchu wśród mieszkańców Gminy Zamość. Zabierzcie ze sobą znajomych!

Data: 19 listopada 2023
Godzina: 12.00
Miejsce: Centrum Geoturystyczne w Lipsku Polesiu

Przygotowaliśmy wiele rodzinnych konkurencji sportowych. Będziemy razem ćwiczyć, bawić się i wspólnie cieszyć się aktywnością na świeżym powietrzu! Nie martwcie się pogodą! Jesteśmy przygotowani na każde warunki atmosferyczne.
Przynieście ze sobą dobry nastrój, koc piknikowy, wygodny strój sportowy i dużo energii, aby razem rozpocząć naszą nową kampanię ”akTywni” ! Zadbaliśmy o kiełbaski i ziemniaki na ognisko oraz pyszny bigos przygotowany przez Panie z KGW Jatutów. Zachęcamy również do przynoszenia swoich ulubionych przekąsek i napojów.
Z niecierpliwością czekamy na wspólne spędzenie tego wyjątkowego dnia, który będzie zarówno momentem relaksu, jak i początkiem naszej aktywnej przygody!

Do zobaczenia na ognisku.

Michał Adamczuk
Wiceprezes STS Gryf Gmina Zamość