Nowy sezon w bno rozpoczęty

37

Tuż przed pierwszym dniem wiosny, w dniu 18 marca br., ponad 30-osobowa grupa zawodników UKS Azymut Siedliska wzięła udział w zawodach pn. „OrientEkspres”, których organizatorem był Klub InO.Maniak z Nowej Dęby. Zawody odbyły się na terenie miejsko-parkowym wokół krytej pływalni. Uczestnicy mieli szansę rywalizacji na trzech trasach, w zależności od umiejętności nawigowania przy pomocy mapy i kompasu. Spośród zawodników naszego klubu w kategorii „Ekspert” dla najbardziej doświadczonych biegaczy na trasie o długości 4 km z 21 Punktami Kontrolnymi I miejsce wywalczył Maksym Myronenko, miejsce VI Jakub Kiersztyn, a miejsce VIII Marta Sierkowska; w kategorii „Wyga” na trasie o długości 3 km z 17 Punktami Kontrolnymi wygrała Monika Biszkont, miejsce III wywalczył Kamil Matwiejczuk, IV – Bartłomiej Paruch, V – Małgorzata Bożek, VI – Aleksandra Górska, a VII Damian Pyszak; na trasie o długości 2,3 km z 15 Punktami Kontrolnymi w kategorii „Amator” miejsce IV zdobył Kacper Kość, a miejsce V Jakub Kiecana. Gratulacje!

Więcej informacji o zawodach znajduje się na stronie internetowej klubu www.azymutsiedliska.cba.pl oraz FB. Działalność klubu jest wspierana z budżetu Gminy Zamość.

Na podstawie przesłanych informacji WSP: K. Czerwieniec