Feryjnie w Suchowiczteam

32

Zajęcia treningowe trzy razy w tygodniu w halach SP Kalinowice i SP Płoskie zakończone wspólną biesiadą przy stole, na którym królowała pizza i słodkości oraz wyjazd na turniej do Kraśnika i sparing do Oleszyc /podkarpackie/, tak minął czas ferii zimowych w klubie Suchowiczteam.
Z Kraśnika, w którym zawodniczki trenera Wojciecha Suchowicza, wzięły udział w Charytatywnym Turnieju o Puchar Burmistrza Kraśnika ,,Gramy dla Hani’’, przywiozły brązowe medale. Dwa zwycięstwa z Stellą Kraśnik I i II 1:0 i 2:0, remis 0:0 z Legionem Grabów – triumfatorem turnieju i porażka 0:2 z Unią Lublin, to bilans rywalizacji rocznika 2010 i mł. Bramki zdobyły: Milena Waga, Aleksandra Momot i Lena Kaślikowska. Jednak najważniejszym efektem wyjazdu i uczestnictwa w zawodach, było wsparcie finansowe rehabilitacji niepełnosprawnej Hani, siostry jednej z zawodniczek Stelli Kraśnik.
W drugim tygodniu ferii nasze zawodniczki, tym razem z rocz. 2011-2013 rozegrały sparing w Oleszycach z miejscowym zespołem Czarnych. Z 22 goli jakie padły w meczu, Suchowiczteam zdobył 12. Bramkami w czterech tercjach sparingowych podzieliły się: Milena Waga, Nikola Pyszak i Jagoda Mroczek /po 3/, Julia Hałas / 2 / i Nikola Bryk.
Ferie zimowe po piłkarsku, spędziło szesnaście zawodniczek klubu z Wólki Panieńskiej.

Wojciech Suchowicz