Pomoc dla Adriana

101

Wszyscy znamy już historię Adriana Muszyńskiego, który w dniu 4 września 2021r, uległ wypadkowi. W wyniku wypadku doszło do uszkodzenia rdzenia kręgowego, a stan Adriana był ciężki. Początkowo został wprowadzony w stan śpiączki farmakologicznej, z której na szczęście już się wybudził odzyskując pełną świadomość. Niestety, ucisk na rdzeń nie pozwala mu na czucie rąk i nóg.

Adrian to skromny chłopak, który niedawno powitał na świecie maleńką córeczkę. Marzy, by
uczestniczyć w jej wychowaniu, wziąć na ręce, zabrać na spacer. W tej chwili to niestety nie jest możliwe. Jedyna szansa na powrót do zdrowia to ciężka praca i rehabilitacja, która jest niezwykle kosztowna. Półroczna, specjalistyczna rehabilitacja to koszt aż 154 000,00zł! Dla rodziny to ogromna kwota, nie są oni w stanie jej sami uzbierać. Adrian każdego dnia walczy, wierzy że przyjdzie taki czas kiedy będzie całkiem sprawny.

Rodzina zwraca się z ogromną prośbą o wsparcie finansowe dla Adriana Muszyńskiego, dla
którego Państwa pomoc, to ostatnia deska ratunku. Szansa na sprawność, samodzielność, na aktywne uczestniczenie w życiu córki, którą tak bardzo kocha.

Wszystkich chętnych zapraszamy do przekazania datków finansowych na poniższy numer konta. Z całego serca wam dziękujemy.

Wsparcie finansowe dla Adriana:
Nr konta Fundacji Votum Santander Bank Polska S.A: 32 1500 1067 1210 6008 3182 0000
Dopisek: Adrian Muszyński