Najmłodsze zawodniczki UKP Suchowiczteam też z awansem

Dwa zespoły UKP Suchowiczteam Wólka Panieńska wezmą udział w Finałach wojewódzkich XXII edycji Turnieju „Z Podwórka na Stadion” o Puchar Tymbarku.
Do zespołu U-12 dołączyły młodsze koleżanki z drużyny U-10, które w Finale powiatowym, rozegranym na stadionie Omegi Stary Zamość 6 maja, pokonały SP Wierzba 8:0 /4:0/. Bramki zdobyły: Nicole Serafin – 3, Milena Waga – 2, Barbara Żelechowska, Jagoda Bucior i Lena Rybińska po jednej.
Pierwszy raz od założenia, UKP Suchowiczteam na Finałach wojewódzkich ,,Tymbarka” będzie reprezentowany przez dwa zespoły.
Skład U-10 trenera Wojciecha Suchowicza, który zagra w Międzyrzecu Podl. 31 maja, przedstawia się następująco: Julia Hałas, Maja Staszczak, Nicole Serafin, Barbara Żelechowska, Lena Rybińska, Nikola Bryk, Jagoda Bucior oraz mieszkanki naszej Gminy – Małgorzata Dec i Milena Waga.
Podczas Finałów powiatowych zawodniczki naszego Klubu przekazały swoim rówieśniczkom z SP Wierzba materiały promocyjne Gminy Zamość.
UKP Suchowiczteam zaprasza dziewczęta z gminnych szkół do gry w piłkę nożną. Zajęcia treningowe odbywają się na boisku w Jatutowie, w środy i piątki od g. 17.30.

Wojciech Suchowicz