Kolejne majowe awanse UKP Suchowiczteam

W dniach 17 i 18 maja na stadionie Omegi Stary Zamość odbyły się Mistrzostwa Powiatu
Zamojskiego LZS w piłce nożnej dziewcząt dla roczników 2007 i mł. – Piłkarska Kadra Czeka oraz dla 2009 i mł. – Mała Piłkarska Kadra Czeka, będące eliminacjami powiatowymi Turnieju Ogólnopolskiego.
W obu kategoriach wiekowych Mistrzyniami powiatowymi zostały zawodniczki UKP Suchowiczteam Wólka Panieńska.
W roczniku 2007 juniorki trenera Wojciecha Suchowicza w finale pokonały SP Wierzbę 13:0 po bramkach zdobytych przez: Roksanę Kozłowską /6/, Jagodę Wróbel /2/, Milenę Skibę /2/, Karolinę Żeburę /1/, Aleksandrę Momot /1/, Annę Wołoch /1/. W składzie złotych medalistek zagrały również: Alicja Krępińska, Maja Koza, Patrycja Bronikowska, Oliwia Bzówka, Marta Sierkowska, Aleksandra Bednarz.
W roczniku 2009 nasze młodziczki w drodze do zwycięstwa, pokonały kolejno: SP Krasnobród 5:0, SP Wierzbę 4:0 i SP Kaczórki 6:1. Na listę strzelczyń wpisały się: Jagoda Mroczek – 4 gole, Aleksandra Momot – 3, Oliwia Bzówka -3, Maja Koza -2, Anna Wołoch -1, Alicja Krępińska i najmłodsza w zespole z rocznika 2013 – Nicole Serafin -1. Zwycięski skład uzupełniają – Rozalia Kłos, Barbara Żelechowska, Milena Waga i Natalia Ćwik.
Miejsce drugie zajęły zawodniczki SP Krasnobród, trzecie – SP Wierzba, czwarte – SP Kaczórki.
Finały wojewódzkie z udziałem obu zespołów UKP Suchowiczteam odbędą się w połowie czerwca.

Wojciech Suchowicz