Juniorki U-15 Suchowiczteam zdobyły Mistrzostwo województwa

UKP Suchowiczteam dwukrotnie w ciągu tygodnia mógł cieszyć się ze złotego medalu.
Najpierw orliczki U-10 zdobywając Puchar ,,Tymbarku’’31 maja w Międzyrzecu, a następnie w Zamościu 4 czerwca juniorki U-15, wygrywając rozgrywki Wojewódzkich Mistrzostw Juniorek
LZPN. Zawodniczki Wojciecha Suchowicza w meczu finałowym pokonały Kingę Krasnystaw 3:2 /1:1/, po dwóch bramkach Roksany Kozłowskiej i trafieniu Jagody Wróbel.
W fazie grupowej UKP Suchowiczteam odniósł trzy zwycięstwa – z Piątką Biała Podlaska 5:3, KS Kraśnik 20:1 i Kingą 7:0, w półfinale ogrywając Start Tomaszów L. 3:0. Miejsce trzecie w rywalizacji wojewódzkiej zajęły piłkarki Iskry Krzemień.
Jest to pierwszy oficjalny tytuł mistrzowski juniorek Klubu z Wólki Panieńskiej, w dwóch poprzednich latach dziewczęta zajmowały miejsce drugie.
Złote juniorki: Karolina Żebura, Aleksandra Bednarz, Patrycja Bronikowska, Milena Skiba, Maja Petryk, Martyna Nowosad, Jagoda Wróbel oraz mieszkanki naszej Gminy: Roksana Kozłowska, Maja Koza, Alicja Krępińska, Oliwia Bzówka, Marta Sierkowska, Anna Wołoch, kier. drużyny Marcin Siekierda, trener Wojciech Suchowicz.
Udział w rozgrywkach w sezonie 2021/22 naszych piłkarek zawdzięczamy również dofinansowaniu przez Samorząd Gminy Zamość.

Wojciech Suchowicz