Gminne Biegi Przełajowe z okazji Narodowego Święta Niepodległości

72

Gminne Biegi Przełajowe z okazji Narodowego Święta Niepodległości pod Patronatem Wójta Gminy Zamość
Żdanów, 9.11.2022 r.

KOMUNIKAT

Dz. klasa I, dystans 200 m

  • 1. Lena Wiatrzyk – Wysokie, czas 35,7 s
  • 2. Helena Pacanek – Wysokie
  • 3. Sandra Żołkoś – Wysokie
  • 4. Aleksandra Starzak – Zawada
  • 5. Hanna Płoszaj – Zawada
  • 6. Emilia Dziubczyńska – Zawada
  • 7. Maja Bondyra – Białowola
  • 8. Lena Szałacha – Sitaniec
  • 9. Milena Pokrzywa – Sitaniec
  • 10. Blanka Gorana – Zawada

 

Chł. klasa I, dystans 200 m

  • 1. Gabriel Bednarz – Zawada, czas 37,5
  • 2. Jan Proć – Kalinowice
  • 3. Nikodem Mazurek – Zawada
  • 4. Antoni Król – Zawada
  • 5. Wiktor Kondrakiewicz – Wólka Wieprzecka
  • 6. Igor Grabowski – Sitaniec
  • 7. Igor Sowa – Mokre
  • 8. Antoni Gał – Zawada
  • 9. Szymon Staszczuk – Wysokie
  • 10. Piotr Rudnicki – Mokre
  • 11. Mateusz Sierota – Białowola
  • 12. Igor Michoński – Pniówek
  • 13. Kacper Daniluk – Mokre
  • 14. Karol Pakuła – Wólka Wieprzecka
  • 15. Jakub Wojtyna – Wysokie

 

Dz. kl. II, dystans 300 m

  • 1. Maja Romańczuk – Mokre, czas 1.07
  • 2. Laura Buczyńska – Białowola
  • 3. Nikola Pabich – Sitaniec
  • 4. Zuzanna Kozyrska – Żdanów
  • 5. Hanna Kapuśniak – Wysokie
  • 6. Agata Szponar – Żdanów
  • 7. Kinga Wróbel – Zawada
  • 8. Nikola Wileńska – Pniówek
  • 9. Diana Kobryń – Wysokie
  • 10. Katarzyna Łapa – Pniówek
  • 11. Katarzyna Golec – Kalinowice
  • 12. Magdalena Winiarczyk – Wysokie

 

Chł. kl. II, dystans 300 m

  • 1. Aleksander Szpindor – Pniówek, czas 57,9
  • 2. Kacper Turczyniak – Zawada
  • 3. Marcin Kozak – Mokre
  • 4. Bartłomiej Machowski – Borowina Sitaniecka
  • 5. Michał Denkiewicz – Żdanów
  • 6. Maksymilian Skowron – Borowina Sitaniecka
  • 7. Marcel Nowak – Kalinowice
  • 8. Marcel Kudyk – Lipsko
  • 9. Kacper Perzyński – Kalinowice
  • 10. Jan Nogas – Lipsko
  • 11. Karol Greszta – Borowina Sitaniecka
  • 12. Miłosz Hukała – Borowina Sitaniecka
  • 13. Franciszek Nogas – Lipsko
  • 14. Karol Pilipczuk – Kalinowice
  • 15. Fabian Zalewski – Borowina Sitaniecka
  • 16. Mikołaj Szepelak – Mokre
  • 17. Szymon Curyło – Wólka Wieprzecka
  • 18. Filip Waga – Płoskie
  • 19. Piotr Tadeusz – Mokre
  • 20. Filip Dziędziurko – Żdanów
  • 21. Kamil Feręszkiewicz – Wysokie
  • 22. Michał Adamczuk – Wysokie
  • 23. Kacper Kostrubiec – Wysokie
  • 24. Mateusz Nowakowski – Lipsko
  • 25. Bartosz Czubek – Wólka Wieprzecka
  • 26. Alan Skiba – Sitaniec
  • 27. Szymon Młynarz – Sitaniec
  • 28. Nicholas Maga – Wólka Wieprzecka
  • 29. Miłosz Wojtaluk – Borowina Sitaniecka
  • 30. Dominik Baehnisch – Zawada

 

Dz. kl. III, dystans 300 m

  • 1. Nikola Derkacz – Zawada, czas 59,3
  • 2. Roksana Kasiedczak – Zawada
  • 3. Antonina Chmielewska – Żdanów
  • 4. Lena Ożga – Kalinowice
  • 5. Aleksandra Bednarz – Wólka Wieprzecka
  • 6. Dominika Popek – Lipsko
  • 7. Dominika Skóra – Lipsko
  • 8. Zuzanna Koziołek – Zawada
  • 9. Sandra Pęcak – Mokre
  • 10. Lena Rycaj – Borowina Sitaniecka
  • 11. Dorota Kmieć – Mokre
  • 12. Lena Szewc – Zawada
  • 13. Wiktoria Tyrka – Pniówek
  • 14. Zuzanna Karabiowska – Żdanów
  • 15. Emilia Tabała – Borowina Sitaniecka
  • 16. Amelia Mioduna – Zawada
  • 17. Nadia Smutniak – Wysokie
  • 18. Zofia Denis – Sitaniec
  • 19. Lena Kałuża – Żdanów
  • 20. Alicja Filipowicz – Żdanów
  • 21. Lena Sobczak – Żdanów
  • 22. Wiktoria Pasieka – Wysokie
  • 23. Emilia Bizior – Zawada

 

Chł. kl. III, dystans 300 m

  • 1. Paweł Mazur – Kalinowice, czas – 56,6
  • 2. Hubert Rybak – Wólka Wieprzecka
  • 3. Oskar Trond – Żdanów
  • 4. Natan Jaworski – Zawada
  • 5. Artur Wiater – Kalinowice
  • 6. Wojciech Miętkiewicz – Borowina Sitaniecka
  • 7. Szymon Smyk – Lipsko
  • 8. Ksawery Szcześniak – Mokre
  • 9. Karol Musiał – Zawada
  • 10. Wiktor Ziemiński – Pniówek
  • 11. Gabriel Pitwała – Mokre
  • 12. Nataniel Panas – Wysokie
  • 13. Szymon Matwiej – Borowina Sitaniecka
  • 14. Tymon Radliński – Żdanów
  • 15. Kacper Miedziocha – Żdanów
  • 16. Oskar Turos – Żdanów
  • 17. Ignacy Trepiet – Wysokie
  • 18. Szymon Kozyrski – Zawada
  • 19. Hubert Garbaty – Mokre
  • 20. Antoni Pietrynka – Wólka Wieprzecka
  • 21. Dominik Bieńko – Wysokie
  • 22. Jakub Adamowicz – Żdanów
  • 23. Mykhaiło Soroka – Żdanów
  • 24. Filip Puk – Lipsko
  • 25. Tymon Bazant – Mokre
  • 26. Marcel Majda – Żdanów
  • 27. Jan Siwczuk – Żdanów

 

Dz. kl. IV, dystans 600 m

  • 1. Julia Ćwik – Pniówek, czas 2.01,6
  • 2. Rozalia Kłos – Żdanów
  • 3. Milena Waga – Płoskie
  • 4. Maja Wlaź – Borowina Sitaniecka
  • 5. Justyna Seń – Sitaniec
  • 6. Karolina Sierkowska – Płoskie
  • 7. Antonina Dużyńska – Sitaniec
  • 8. Maja Hojda – Borowina Sitaniecka
  • 9. Aleksandra Ryń – Zawada
  • 10. Natalia Antoszek – Wysokie
  • 11. Maja Koziołek – Zawada
  • 12. Lena Kołtun – Pniówek
  • 13. Maja Bednarska – Płoskie
  • 14. Zuzanna Szarek – Sitaniec
  • 15. Agata Górska – Sitaniec
  • 16. Oliwia Brodzińska – Zawada
  • 17. Zuzanna Kołtun – Sitaniec
  • 18. Malwina Kasprzak – Zawada
  • 19. Julia Paszko – Zawada
  • 20. Hanna Czuba – Pniówek
  • 21. Milena Hałasa – Zawada
  • 22. Wiktoria Bondyra – Żdanów

 

Chł. kl. IV, dystans 600 m

  • 1. Jan Szpindor – Pniówek, czas 1.55,7
  • 2. Filip Skuba – Zawada
  • 3. Jakub Dzięba – Kalinowice
  • 4. Kacper Saputa – Kalinowice
  • 5. Adam Palonka – Kalinowice
  • 6. Antoni Halinowski – Płoskie
  • 7. Ernest Waśko – Wysokie
  • 8. Janek Kułakowski – Mokre
  • 9. Alan Jachymczuk – Pniówek
  • 10. Kamil Mazurek – Zawada
  • 11. Filip Pawelec – Żdanów
  • 12. Patryk Dymski – Lipsko
  • 13. Ksawery Bondyra – Białowola
  • 14. Sebastian Budzyński – Wysokie
  • 15. Karim Litvinow – Borowina Sitaniecka
  • 16. Bartłomiej Grechuta – Żdanów.
  • 17. Jakub Kiecana – Sitaniec
  • 18. Wojciech Winiarczyk – Wysokie
  • 19. Paweł Kapłon – Żdanów
  • 20. Paweł Kowalczyk – Zawada
  • 21. Maksymilian Bondyra – Białowola
  • 22. Damian Albingier – Lipsko
  • 23. Fabian Momot – Zawada
  • 24. Borys Rabski – Zawada
  • 25. Mikołaj Koziołek – Zawada

 

Dz. kl. V, dystans 600 m

  • 1. Nadia Świszcz – Sitaniec, czas 1.52,0
  • 2. Wiktoria Kula – Płoskie
  • 3. Judyta Pawelczyk – Żdanów
  • 4. Wiktoria Biszkont – Sitaniec
  • 5. Monika Biszkont – Sitaniec
  • 6. Nikola Ryszak – Sitaniec
  • 7. Emilia Nizioł – Żdanów
  • 8. Klaudia Bednarz – Wólka Wieprzecka
  • 9. Julia Wawrzak – Mokre
  • 10. Liwia Chmielewska – Żdanów
  • 11. Aniela Płoszaj – Mokre
  • 12. Paulina Ożga – Białowola
  • 13. Barbara Chudy – Żdanów
  • 14. Natasza Pieńkosz – Borowina Sitaniecka
  • 15. Aleksandra Kyc – Lipsko
  • 16. Patrycja Sokołowska – Żdanów
  • 17. Karolina Turek – Sitaniec
  • 18. Ewa Szewc – Zawada
  • 19. Natalia Molenda – Lipsko
  • 20. Maria Stręciwilk – Sitaniec

 

Chł. kl. V, dystans 600 m

  • 1. Kamil Matwiejczuk – Sitaniec, czas 1.45,0
  • 2. Hubert Kołakowski – Kalinowice
  • 3. Dominik Twardowski – Kalinowice
  • 4. Huber Sienkiewicz – Lipsko
  • 5. Marcel Dołba – Zawada
  • 6. Piotr Waśko – Wysokie
  • 7. Szymon Dołba – Zawada
  • 8. Błażej Wichlaj – Borowina Sitaniecka
  • 9. Jakub Ciurysek – Wysokie
  • 10. Dawid Mołdoch – Lipsko
  • 11. Filip Kotliński – Mokre
  • 12. Antoni Bartoń – Wysokie
  • 13. Szymon Kochalski – Żdanów
  • 14. Rafał Szpinda – Wólka Wieprzecka
  • 15. Mikołaj Bełz – Żdanów
  • 16. Domink Zelent – Żdanów
  • 17. Adrian Sokal – Sitaniec
  • 18. Ksawery Bochyński – Zawada
  • 19. Platon Zanoha – Płoskie
  • 20. Wojciech Pińkosz – Borowina Sitaniecka
  • 21. Jakub Dyjak – Żdanów
  • 22. Aleksander Majchrowski – Zawada

 

Dz. kl. VI, dystans 600 m

  • 1. Aleksandra Momot – Płoskie, czas 1.48,4
  • 2. Małgorzata Bożek – Płoskie
  • 3. Emilia Buńko – Kalinowice
  • 4. Ola Górska – Sitaniec
  • 5. Maja Goch – Kalinowice
  • 6. Karolina Żybura – Sitaniec
  • 7. Patrycja Kiszka – Wysokie
  • 8. Zuzanna Kostrubiec – Wysokie
  • 9. Nikola Koszel – Borowina Sitaniecka
  • 10. Wiktoria Antoszek – Wysokie
  • 11. Paulina Chmiel – Wólka Wieprzecka
  • 12. Jolanta Hojda – Borowina Sitaniecka
  • 13. Emilia Kicińska – Mokre
  • 14. Lena Drozd – Żdanów
  • 15. Amelia Kałuża – Żdanów

 

Chł. kl. VI, dystans 800 m

  • 1. Mikołaj Tur – Płoskie, czas 2.49,0
  • 2. Adrian Machowski – Borowina Sitaniecka,
  • 3. Dawid Kopiel – Wysokie
  • 4. Jakub Chraplewski – Zawada
  • 5. Bartłomiej Kozak – Mokre
  • 6. Kacper Nalepko – Zawada
  • 7. Adam Kołtun – Sitaniec
  • 8. Igor Ślesiński – Borowina Sitaniecka
  • 9. Arkadiusz Kukiełka – Wólka Wieprzecka
  • 10. Michał Gmitrzuk – Pniówek
  • 11. Hubert Waga – Płoskie
  • 12. Mateusz Gajewski – Zawada
  • 13. Dawid Rybak – Wólka Wieprzecka
  • 14. Marcel Kowalski – Żdanów
  • 15. Hubert Kycko – Sitaniec
  • 16. Adrian Pabich – Borowina Sitaniecka
  • 17. Oliwier Zinkiewicz – Płoskie
  • 18. Michał Marczuk – Wysokie
  • 19. Kacper Łapa – Pniówek
  • 20. Tomasz Machałek – Mokre

 

Dz. kl. VII, dystans 800 m

  • 1. Kinga Biszkont – Sitaniec, czas 3.33,0
  • 2. Emilia Wiatrzyk – Płoskie
  • 3. Katarzyna Dajos – Sitaniec
  • 4. Anna Wołoch – Mokre
  • 5. Klaudia Puhacz – Pniówek
  • 6. Amelia Wojewódka – Żdanów
  • 7. Nikola Antoszek – Wysokie

 

Chł. kl. VII, dystans 800 m

  • 1. Stanisław Kahan – Sitaniec, czas 3.27,0
  • 2. Bartłomiej Bartnik – Wysokie
  • 3. Szymon Kudyk – Pniówek
  • 4. Kacper Matwiej – Borowina Sitaniecka
  • 5. Filip Małaczek – Płoskie
  • 6. Wojciech Radliński – Żdanów
  • 7. Kacper Kowalik – Wysokie
  • 8. Michał Wojtyna – Sitaniec
  • 9. Krystian Sidor – Mokre
  • 10. Mateusz Cioś – Płoskie

 

Dz. kl. VIII, dystans 800 m

  • 1. Magdalena Dąbska – Płoskie, czas 2.59,3
  • 2. Vanessa Sokołowska – Białowola
  • 3. Maja Koza – Płoskie
  • 4. Klaudia Pupiec – Wólka Wieprzecka
  • 5. Zuzanna Młynarska – Borowina Sitaniecka
  • 6. Weronika Demcio – Borowina Sitaniecka
  • 7. Nikola Jakubczak – Borowina Sitaniecka

 

Chł. kl. VIII, dystans 800 m

  • 1. Marcel Gmitrzuk – Pniówek, czas 2.30,0
  • 2. Jakub Sokołowski – Białowola
  • 3. Wiktor Ziemba – Żdanów
  • 4. Dawid Szczepanek – Płoskie
  • 5. Alan Kowalski – Żdanów
  • 6. Arkadiusz Małocha – Borowina Sitaniecka
  • 7. Szymon Kwoka – Borowina Sitaniecka
  • 8. Marcel Krupa – Wólka Wieprzecka
  • 9. Kacper Gamza – Płoskie

 

Opracował K. Czerwieniec