Zagrali o Puchar Wójta

112

18 grudnia br. na hali sportowej w Sitańcu odbył się I Turniej Koszykówki 5×5 o Puchar Wójta Gminy Zamość. W zawodach, oprócz drużyny organizatora UKS Gladiator Sitaniec, wzięły udział reprezentacje: OSiR Zamość, UKS Cztery-Trzy Lublin, Stowarzyszenie Alley-opp Piaski, Hornets Zamość, Stowarzyszenie Radosnej Koszykówki Tomaszów Lubelski.

Zwycięzcą turnieju została drużyna OSiR Zamość pokonując w finale koszykarzy z Tomaszowa Lubelskiego 47:42. Miejsce III zajęła drużyna z Sitańca. Drużyny za zajęcie miejsc I-III otrzymały puchary ufundowane przez Gminę Zamość.

Indywidualnie nagrodzeni zostali: król strzelców, którym został Maciej Szynkarczuk z drużyny OSiR Zamość oraz Kamil Kluczek z zespołu Gladiator, najcelniej wykonujący rzuty za 3 punkty.