Warsztaty: bombka z elementami sztukaterii

541

Gminny Ośrodek Kultury Gminy Zamość w Wysokiem przyjmuje zapisy do udziału w bożonarodzeniowych warsztatach plastycznych, pt. „Bombka choinkowa z elementami sztukaterii”. Uczestnicy będą mieli okazję samodzielnie wykonać niepowtarzalną bombkę, stosując nowoczesne techniki plastyczne pod okiem doświadczonej moderatorki. Ze względu na poziom trudności zapraszamy osoby dorosłe i w wieku 16+. Warsztaty odbędą się w poniedziałek, 13.12.2021 r. o godz. 16:30 w siedzibie GOK-u: Wysokie 154, 22- 400 Zamość. Ilość uczestników ograniczona. Zajęcia odbędą się w reżimie sanitarnym.

Boże Narodzenie to czas radości, spokoju i spotkań z bliskimi przy choince, stroikach i ozdobach charakterystycznych dla tych Świąt. Za niepowtarzalną atmosferę w tym czasie odpowiada po części wystrój wnętrz, udekorowanych niezwykłymi detalami. Szczególnie bogata paleta ozdób trafia oczywiście na choinkę – bombki, łańcuchy, pierniki czy girlandy. Największe emocje przy ubieraniu choinki sprawia wieszanie ozdób wykonanych własnoręcznie. Teraz nadarza się okazja, aby pod okiem specjalisty samodzielnie wykonać sobie wyjątkową bombkę choinkową.
Udział jest bezpłatny, ale tylko na zapisy (najmilej widziane osoby zaszczepione). Ilość miejsc jest ograniczona. Organizator zapewnia wszelkie materiały plastyczne, za wyjątkiem …suszarek do włosów, które będą niezbędne do wykonania niektórych zdobień.

Uwaga! Uczestnicy warsztatów proszeni są o zabranie ze sobą własnej suszarki do włosów.
Ważne! Warsztaty plastyczne, pt. „Bombka choinkowa z elementami sztukaterii”, odbędą się wyłącznie dla osób w wieku 16+ i dorosłych, które jako pierwsze zgłoszą swój udział telefonicznie – nr tel. (84) 639 29 59 wew. 60 – zgłoszenia przyjmowane są od poniedziałku do piątku w godzinach 10:00-14:00 (decyduje kolejność chronologiczna). Zajęcia warsztatowe poprowadzi Animator Kultury GOK-u, Daria Popko. Przewidywany czas trwania spotkania: 2,5 do 3 godzin.
Idą Święta – zadzwoń i zapisz się!

GOK: DP i JK