Wakacyjne spotkania z GOK-iem!

Gminny Ośrodek Kultury Gminy Zamość zaprasza dzieci, młodzież i dorosłych na Wakacyjne spotkania z GOK-iem! Podczas spotkań każdy znajdzie dla siebie coś ciekawego. Spotkania odbywać się będą na terenie trzech obiektów zarządzanych przez GOK Gminy Zamość na terenie Gminy Zamość: Gminny Ośrodek Kultury Gminy Zamość z/s w Wysokiem (Wysokie 154), Regionalna Izba Pamięci w Wysokiem (Wysokie 84), Moje Boisko Orlik w Żdanowie (Żdanów 124).

Ze względu na wciąż obowiązujące obostrzenia i stan epidemii w Polsce, postarajmy się zachować dystans, aby kontakt fizyczny dziecięcych uczestników był zminimalizowany. Dlatego też większość spotkań, gier i konkurencji sportowych odbywać się będzie w plenerze.

Akcja trwa od 1 lipca do 5 września 2021 r.

Tygodniowy program spotkań:

PONIEDZIAŁKI:
09:00-12:00 – „RINGO I UNIHOKEJ NA ORLIKU” – graj z nami w Żdanowie

WTORKI:
11:00-12:00 – „BĄDŹ KREATYWNY! RÓB RĘKODZIEŁO!” – bransoletki, opaski, itp. – GOK Wysokie
12:00-13:00 – „TAŃCE WYGIBAŃCE” – GOK Wysokie
17:00-19:00 – „OSWOJONE KOMPY i NETY” – podstawy komputerowo-internetowe dla seniorów i innych otwartych umysłów

ŚRODY:
11:00-12:00 – „KREDKĄ MALOWANE” – zajęcia plastyczne – GOK Wysokie
12:00-13:00 – „TAŃCE WYGIBAŃCE” – GOK Wysokie
16:00-18:00 – „SPOTKANIA Z FANTASTYKĄ – od Chińczyka do Hearthstone” – Klub Miłośników Gier i Fantastyki „Gildia Łowców” – GOK Wysokie

CZWARTKI:
14:00-16:00 – „GRA TERENOWA W PODCHODY” przy Regionalnej Izbie Pamięci w Wysokiem – gry i zabawy sprawnościowe, zwiedzanie Izby, konkurs tematyczny „Z przeszłością na okrągło” – koło fortuny z nagrodami

PIĄTKI:
09:00-12:00 – „RINGO I UNIHOKEJ NA ORLIKU” – graj z nami w Żdanowie

PONADTO w GOK-u od poniedziałku do piątku (w trakcie w/w godzin):
* kawiarenka internetowa * gry i zabawy sprawnościowe
* tenis stołowy i piłkarzyki * karaoke

Wszystkie akcje-atrakcje są bezpłatne!
Oferta dla dzieci, młodzieży i dorosłych.
Weź kanapkę, napój i przyjdź! Dobry humor murowany!

SOBOTY i NIEDZIELE:
12:00-16:00 – PUNKT INFORMACJI TURYSTYCZNEJ w budynku GOK Wysokie
(+WC gratis dla każdego turysty i rowerzysty)

Organizator i podmiot odpowiedzialny:
Gminny Ośrodek Kultury Gminy Zamość z/s w Wysokiem, Wysokie 154, 22-400 Zamość, tel. 797 384 700, e-mail: gok@gminazamosc.pl