Suchowiczteam z awansem

58

28 maja na stadionie w Starym Zamościu zawodniczki rocz. 2008 i młodsze Uczniowskiego Klubu Piłkarskiego Suchowiczteam Wólka Panieńska zdobyły Mistrzostwo Powiatu Zamojskiego LZS w piłce nożnej oraz awansowały na szczebel wojewódzki Ogólnopolskiego Turnieju Mała Piłkarska Kadra Czeka. W finale wysoko pokonały SP Wierzbę po bramkach Wiktorii Poździk, Martyny Nowosad,Mai Kozy,Oliwii Bzówki,Gabrieli Bubiłek,Alicji Krępińskiej,Aleksandry Momot,Rozalii Bergiel, skład uzupełniają Karolina Żebura i Zuzanna Bednarska, trenerem zespołu jest Tomasz Poździk.
Tydzień wcześniej grając w połfinale B,podczas rozgrywek w Rzeszowie,
nasze młode piłkarki pokonując Górnika Łęczna w rzutach karnych, zostały ostatecznie sklasyfikowane na miejscach 17-24 w Mistrzostwach Polski U-13.