Plebiscyt Sportowy TZ z udziałem naszych mieszkańców

27 stycznia br., rozpoczęło się głosowanie w XXXVII Plebiscycie Tygodnika Zamojskiego na 10 najlepszych i najpopularniejszych sportowców oraz 5 trenerów na Zamojszczyźnie w 2020 roku.
Do tegorocznej edycji zostało zgłoszonych 56 sportowców i 25 trenerów, wśród nich sportowcy z terenu naszej gminy: Martyna Seń z Płoskiego (S26) – zawodniczka KS Agros Zamość – I miejsce w MP młodzików w biegu na 100 i 300 m oraz rekordzistka Polski w biegu na 300 m w kategorii U16; Andrzej Neścior z Zarzecza (S29) – zawodnik sekcji łuczniczej KS Agros Zamość – III miejsce w drużynie i II w mikście podczas Mistrzostw Polski Juniorów; Martin Sędłak z Łapiguza (S45) – zawodnik UKJ Legion Zamość – I miejsce w Mistrzostwach Polski Kadetów w Sumo oraz Roman Blonka (T2) – były trener czwartoligowej drużyny STS Gryf Gmina Zamość. Głosowanie potrwa do 2 marca 2021 roku. Głos na ulubionego sportowca czy trenera można oddać przy pomocy kuponów drukowanych w wydaniu papierowym Tygodnika Zamojskiego lub za pomocą esemesa wysyłając na numer 7248 wiadomość o treści TZW.Sx, gdzie x jest numerem przypisanym danemu sportowcowi. Głosować możemy tylko na jedną osobę. Więcej informacji o kandydatach i regulaminie głosowania znajduje się na stronie internetowej organizatora.

GOK KC