Niezwykły Dzień Dziecka

214

To był doprawdy trening baśniowy! Taki, jaki tylko można sobie wymarzyć, będąc dzieckiem. Z okazji święta naszych milusińskich na treningu żaków pojawili się niezwykli goście! Proszę sobie wyobrazić, że młodziutkich zawodników Akademii Gryf Gmina Zamość odwiedził osobiście sam… Spider-Man! Ba, jakby tego było mało, na Orliku w Żdanowie wylądował również… Batman! Ten Gryfowy był jednak uśmiechnięty, z dzieciakami przybijał „piątki” i sprawiał wrażenie, jakby sam chciał wstąpić w szeregi naszej akademii! Być może maczały w tym… różdżki prawdziwe wróżki, których pojawiło się naprawdę sporo. Jedna z nich, cała na różowo, była jednak wyjątkowa. Okazało się bowiem, że – po pierwsze potrafi znakomicie żonglować piłką, a po wtóre – pod względem urody przypomina bardzo trenera Przemysława Gałkę. Sama wróżka do końca nie zdradziła tajemnicy swojej tożsamości, warto więc zerknąć na zdjęcia i spróbować odgadnąć, kim była. Bez względu jednak na to, żaki Akademii Gryf Gmina Zamość bawiły się wybornie. Dopingowani przez swoich kochanych rodziców młodzi piłkarze z ułańską fantazją pokonywali tor przeszkód, z wypiekami na twarzy przetaczali na wyścigi opony i z okrzykami radości podskakiwali niemal pod niebo, choć utrudniały im to worki na nogach. Beczkę śmiechu i morze radości wypełnił również mecz, w którym udział wzięli rodzice.
– Piłka nożna daje dzieciakom mnóstwo szczęścia i takie wydarzenia tylko to potwierdzają – zauważył koordynator Akademii Gryf Gmina Zamość Sebastian Luterek.
Warto też podkreślić, że niezwykły Dzień Dziecka spotkał również gryfowych skrzatów. Najmłodsi gracze akademii wraz ze swoimi rodzicami oraz trenerami: Dawidem Nowogrodzkim i Pawłem Wyrostkiem wybrali się do Jacni, gdzie bardzo dokładnie przetestowali ogromny plac zabaw, a nieco zmęczeni szaleństwami odpoczywali przy blasku ogniska, wcinając pyszne kiełbaski.
– Organizacja Dnia Dziecka w Gryfie dowodzi, że nasi trenerzy wykazują się kreatywnością nie tylko w sferze szkoleniowej, ale również w innych dziedzinach. Budowanie atmosfery sprzyja osiąganiu celów i również w tym względzie dokładamy starań – podsumował Sebastian Luterek.
Przypominamy, że cały czas trawa nabór do Akademii Gryf Gmina Zamość. Wszystkie potrzebne informacje można znaleźć na oficjalnym FB klubu, na stronie www.gryfgminazamosc.pl oraz pod numerem telefonu 515 734 768.