Międzysołeckie pożegnanie lata

872

W minioną niedzielę (5 września) odbyło się MIĘDZYSOŁECKIE POŻEGNANIE LATA w Szopinku – rodzinne, pełne atrakcji wydarzenie, zgromadziło sporą ilość uczestników. Dzięki zaangażowaniu wielu osób, jednostek gminnych i sołectw wspólnymi siłami przeprowadzono zbiórkę na leczenie małego mieszkańca naszej Gminy.

Wiejska Gmina to rodzina, a rodzina wspiera się nawzajem i pomaga w potrzebie!

Jest nam niezwykle miło w imieniu organizatorów wydarzenia, podziękować Wszystkim członkom Naszej Samorządowej rodziny za udział, za serce, za zrozumienie potrzeby niesienia pomocy! Jesteście Wspaniali!!!!
Wasza ofiarność i hojność spowodowały, że udało się nazbierać na rzecz pomocy dla Filipka 18 479,58 zł. To znacznie przybliża jego czas oczekiwania na niezbędną operację.
Dziękujemy Wszystkim Gościom, którzy wykazali zrozumienie dla podjętej inicjatywy. Z podziękowaniami kłaniamy się nisko wszystkim instytucjom, organizacjom i dobroczyńcom, którzy wsparli akcję.
Trudno jest imiennie wymienić Wszystkich dla których należą się serdeczne podziękowania, będziemy się starali to zrobić osobiście, na stronach Biuletynu Samorządu Gminy Zamość i na stronie internetowej gminy.
Dziś zapraszamy serdecznie do obejrzenia fotorelacji z wydarzenia, jeszcze raz składając Wielkie Ogólne Podziękowanie i Wielki Szacunek dla Wszystkich członków Naszej Samorządowej Rodziny, którzy w jakikolwiek sposób wsparli to wydarzenie.