Gminni Laureaci Plebiscytów

201

Znane już są wyniki regionalnych plebiscytów dla najpopularniejszych sportowców, działaczy i trenerów w roku 2020. W XXI Plebiscycie Piłkarskim, organizowanym przez „Kronikę Tygodnia”, III miejsce w kategorii Drużyna Roku zajęli seniorzy czwartoligowej drużyny Stowarzyszenia Turystyczno-Sportowego „Gryf” Gmina Zamość, a na piątym miejscu w kategorii „Działacz Roku” uplasował się kierownik drużyny STS „Gryf” Mariusz Sokołowski. Podsumowany został także XXVII Plebiscyt Tygodnika Zamojskiego na 10 Najlepszych i Najpopularniejszych Sportowców i 5 trenerów na Zamojszczyźnie w 2020 roku. W gronie sportowców, głosami kibiców i sympatyków, VI miejsce zdobyła Kinga Staszczuk ze Żdanowa, zawodniczka KS „Agros” Zamość, zdobywczyni srebrnego medalu w Halowych Mistrzostwach Polski Juniorek Młodszych w trójskoku. Miejsce II w gronie trenerów zajął Dariusz Kuzdra, trener lekkoatletów KS „Agros” Zamość, mieszkaniec Zawady. Gratulujemy Laureatom i Nominowanym, dziękujemy za oddane na nich głosy.