Cykl warsztatów zimowo-świątecznych w Gminie Zamość

287

Samorząd Gminy Zamość serdecznie zaprasza wszystkich miłośników świąt i rękodzieła do udziału w  „CYKLU WARSZTATÓW zimowo-świątecznych”.

Zajęcia rozpoczynamy od twórczych warsztatów w tematyce świątecznej „Bombka z efektem bursztynu”. Uczestnicy będą mogli stworzyć unikalne rękodzieło, które stanie się ozdobą Bożonarodzeniowego drzewka.

Warsztaty skierowane są do mieszkańców Gminy Zamość i mają na celu aktywizację Mieszkańców poprzez pobudzanie lokalnej aktywności obywatelskiej oraz wspieranie i upowszechnianie idei samorządowej.

Osoby chętne do udziału w warsztatach mogą zgłosić się do dnia 30 listopada 2021r. pod numerami tel. 502 102 448 (Maria Juszczak-Sowińska) i 880 787 280 (Agnieszka Wójtowicz).

  • Organizator zapewnia bezpłatne materiały plastyczne.
  • Uczestników prosimy o przyniesienie suszarek do włosów (w celu utwardzenia zdobień)
  • Ilość miejsc jest ograniczona, w przypadku dużego zainteresowania zajęciami o wyborze będzie decydować kolejność zgłoszeń.
  • Warsztaty odbywać się będą z zachowaniem reżimu sanitarnego.
  • Harmonogram warsztatów może ulec zmianie.

 

HARMONOGRAM grudniowych warsztatów, w ramach „CYKLU WARSZTATÓW ZIMOWO-ŚWIĄTECZNYCH” w Gminie Zamość

Grupy 15-20 osobowe – 5 osób z sołectwa.

LP. SOŁECTWO ŚWIETLICA TERMIN WARSZTATÓW
1. Wierzchowiny, Wólka Wieprzecka, Skaraszów Wierzchowiny 01.12.2021r. (środa) godz. 17:00
2. Chyża, Wysokie, Borowina Sitaniecka, Łapiguz Wysokie GOK 02.12.2021r. (czwartek) godz. 17:00
3. Lipsko, Lipsko Kosobudy, Lipsko Polesie, Białowola Białowola 09.12.2021r. (czwartek) godz. 17:00
4. Zalesie, Wychody, Zarzecze, Wieprzec Wychody 08.12.2021r. (środa) godz. 17:00
5. Sitaniec, Sitaniec Kolonia, Sitaniec Wolica Sitaniec 07.12.2021r. (wtorek) godz. 17:00
6. Białobrzegi, Bortatycze, Bortatycze Kolonia Bortatycze 14.12.2021r. (wtorek) godz. 17:00
7. Hubale, Mokre, Żdanów, Żdanówek Mokre 15.12.2021r. (środa) godz. 17:00
8. Płoskie, Siedliska, Zawada Zawada 16.12.2021r. (czwartek) godz. 17:00
9. Jatutów, Kalinowice, Wólka Panieńska, Szopinek Szopinek 20.12.2021r. (poniedziałek) godz. 17:00
10. Pniówek, Zwódne, Skokówka Skokówka 21.12.2021r. (wtorek) godz. 17:00