Stowarzyszenie Kobiet 28+ wspiera WOŚP

W niedzielę 12.01.2020 r. w Zamojskim Domu Kultury odbył się 28 Finał WOŚP pt. “Wiatr w żagle”. Do udziału w tym zacnym wydarzeniu zaproszono Grupę taneczną “Sabat” ze Stowarzyszenia Kobiet 28+ z Gminy Zamość. Na scenie odbywały się liczne koncerty: Zespół Pieśni i Tańca “Zamojszczyzna”, młodzież z MDK w Zamościu oraz Szkoły Muzycznej “Yamaha”. Tanecznie wystąpiła kobieca Grupa “Sabat”- zabawne “czarownice” z 7 Kół Gospodyń Wiejskich Gminy Zamość oraz zespół “Raptis” z Młodzieżowego Domu Kultury w Zamościu. W przerwach koncertowo- tanecznych odbywały się liczne licytacje, sprzedaż ciast, loteria fantowa. Można było za przysłowiowy “grosz” do puszki zrobić sobie zdjęcie z Mikołajem albo Czarownicą. Chętnych do pozowania nie brakowało. Bardzo dziękuję KGW Chyża i KGW Jatutów za przygotowanie ciast, a “czarownicom” za taniec i wylicytowanie pokaźnej kwoty.
Byłyście tam ze mną!!! Wytrwałyśmy wszystkie do końca i dałyśmy z siebie wszystko. Finał był nasz. Dziękuję Wam za to. Nieśmy dobro.

Agata Piwko – prezes Stowarzyszenia Kobiet 28+