Godziny otwarcia bibliotek

109

W związku ze zniesieniem kolejnych obostrzeń dotyczących stanu epidemicznego, po uzyskaniu pozytywnej opinii Powiatowej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej oraz w porozumieniu z organizatorem Wójtem Gminy Zamość, Biblioteka Publiczna Gminy Zamość z/s w Mokrem wznawia działalność od 11 maja 2020 (poniedziałek).

Jednocześnie informujemy, że zgodnie z wytycznymi Biblioteki Narodowej

  • do odwołania możliwe będzie dokonywanie jedynie wypożyczeń i zwrotów, bez wolnego dostępu do półek; książki podaje bibliotekarz; książki oddane przez czytelników zostaną poddane 5-dniowej kwarantannie
  • niemożliwe będzie korzystanie z czytelni i Internetu;
  • zawieszona zostaje również działalność kulturalno-edukacyjna, za wyjątkiem tej prowadzonej w Internecie

Jednocześnie przypominamy o konieczności zachowania zasad bezpieczeństwa podczas odwiedzin w Bibliotece.

Dni i godziny otwarcia bibliotek gminy Zamość:

Biblioteka Publiczna Gminy Zamość w Mokrem otwarta od poniedziałku do piątku w godz. 10:00 – 14:00
Mokre 116, 22–400 Zamość
tel./fax 84 616 65 64
biblioteka.mokre@bpgz.pl
bibliotekamokre@wp.pl

Filia Kalinowice czynna w każdą środę w godz. 10:00 – 14:00
tel. 84 616 71 09
Kalinowice 62, 22-400 Zamość
biblioteka.kalinowice@wp.pl

Filia Lipsko – czynna w każdy wtorek w godz. 10:00 – 14:00
tel. 84 641 28 43
Lipsko 197, 22-400 Zamość
biblioteka.lipsko@wp.pl

Filia Płoskie czynna w każdą środę w godz. 10:00 – 14:00
tel. 84 631 43 02
Płoskie 139, 22-400 Zamość
biblioteka.ploskie@wp.pl

Filia Sitaniec – nieczynna do odwołania!
tel. 84 616 94 29
Adres: Sitaniec 422, 22-400 Zamość
biblioteka.sitaniec2@wp.pl

Filia Wysokie czynna w każdą środę w godz. 10:00 – 14:00
tel. 84 638 45 60
Adres: Wysokie 154, 22-400 Zamość
biblioteka.wysokie@wp.pl

Filia Zawada czynna w każdy wtorek w godz. 10:00 – 14:00
tel. 84 616 80 75
Adres: Zawada 271, 22-400 Zamość
biblioteka.zawada@wp.pl

Filia Żdanów czynna w każdą środę w godz. 10:00 – 14:00
tel. 84 627 54 75
Adres: Żdanów 124 a, 22-400 Zamość
biblioteka.zdanow@wp.pl

Serdecznie podbarwiam

Elżbieta Stankiewicz
Dyrektor Biblioteki