Nowe godziny otwarcia biblioteki i jej filii – już od 15 czerwca

539

UWAGA: obsługa czytelników w dalszym ciągu ograniczona jest wyłącznie do wydawania zamówionych książek oraz do ich zwrotu w utworzonych punktach kontaktu. Czytelnie, stanowiska komputerowe oraz inne przestrzenie biblioteki pozostają zamknięte dla użytkowników. Poniżej godziny otwarcia Biblioteki Publicznej Gminy Zamość oraz poszczególnych jej filii:

• Biblioteka Publiczna Gminy Zamość w Mokrem
otwarta dla czytelników od poniedziałku do piątku w godz. 10:00 – 16:00
Mokre 116, 22–400 Zamość, tel./fax 84 616 65 64
biblioteka.mokre@bpgz.pl
bibliotekamokre@wp.pl

• Filia Kalinowice – czynna w każdą środę w godz. 10:00 – 16:30
tel. 84 616 71 09 Adres: Kalinowice 62, 22-400 Zamość
biblioteka.kalinowice@wp.pl

• Filia Lipsko – czynna w każdy wtorek w godz. 10:00 – 16:30
tel. 84 641 28 43 Adres: Lipsko 197, 22-400 Zamość
biblioteka.lipsko@wp.pl

• Filia Płoskie – czynna w każdą środę w godz. 10:00 – 16:30
tel. 84 631 43 02 Adres: Płoskie 139, 22-400 Zamość
biblioteka.ploskie@wp.pl

• Filia Sitaniec – czynna w każdy wtorek w godz. 10:00 – 16:30
tel. 84 616 94 29 Adres: Sitaniec 422, 22-400 Zamość
biblioteka.sitaniec2@wp.pl

• Filia Wysokie – nieczynna do odwołania!
tel. 84 638 45 60 Adres: Wysokie 154, 22-400 Zamość
biblioteka.wysokie@wp.pl

• Filia Zawada – czynna w każdy wtorek w godz. 10:00 – 16:30
tel. 84 616 80 75 Adres: Zawada 271, 22-400 Zamość
biblioteka.zawada@wp.pl

• Filia Żdanów – czynna w każdą środę w godz. 10:00 – 16:30
tel. 84 627 54 75 Adres: Żdanów 124 a, 22-400 Zamość
biblioteka.zdanow@wp.pl

Za utrudnienia przepraszamy!