Drużyna żaków w Rzeszowie

324

Nasi zawodnicy z Akademii Gryfa z rocznika 2012 wzięli udział w turnieju AP Rzeszów Joma Cup 2020. Dzięki grze w stolicy Podkarpacia, młodzi podopieczni naszych trenerów mogli zmierzyć się z bardzo silnymi zespołami i sprawdzić swoje umiejętności na tle znanych zespołów. Młodzi adepci naszej szkółki w każdym meczu rywalizowali jak równy z równym z innymi drużynami.
Miłą wiadomością dla naszej drużyny było wyróżnienie przez trenerów innych drużyn naszego zawodnika Jasia Szpindora, który otrzymał za to statuetkę od organizatorów za swoją nieprzeciętną i wyróżniającą się grę. Dodatkowo aż 16 bramek w zawodach strzelił Aleksander Król. Nie można zapomnieć, że tyle bramek strzelił dzięki pomocy swoich kolegów z drużyny, którym również należą się wielkie brawa za grę na maksa.
Wielkie brawa dla całej naszej drużyny za
godne reprezentowanie klubu oraz Gminy Zamość. Poniżej wyniki naszej drużyny: STS GRYF — AP Rzeszów Czarni 3:5; STS GRYF — UKS SMS Przemyśl 5:3; STS GRYF — AP Ziomki Rzeszów 3:4; STS GRYF — UKS SMS STAL Mielec 12:1; STS GRYF — AP Rzeszów Biali 5:3; STS GRYF — Polonia Kraków 3:5; STS GRYF — K.S Kotwica Korczyna 5:3.