Wyróżnienie w konkursie “Liderzy lokalnych Społeczności” od LGD Nasze Roztocze dla Stowarzyszenia Kobiet 28+

Z przyjemnością informujemy, że Stowarzyszenie Kobiet 28+ otrzymało zaszczytne wyróżnienie w V edycji konkursu ogłoszonego przez LGD Nasze Roztocze pt. “Liderzy Lokalnych Społeczności”. Do rywalizacji zgłosiliśmy inicjatywę roku 2018, a właściwie wydarzenie “Coolturalna Młodzież- wszystko gra”, w które zaangażowały się KGW Gminy Zamość oraz młodzież z MRGZ. Celem tego wydarzenia było promowanie zdrowego stylu życia wolnego od uzależnień. Odbyły się liczne prelekcje oraz koncert rapera KOLAH. Podczas wyjazdu do Nasutowa nawiązaliśmy współpracę z Gminą Kamionka, która kwitnie do dziś. Jest motywacja do dalszej pracy z młodymi!!! 28.05.2019 odbyło się oficjalne rozstrzygnięcie konkursu i wręczenie nagród.
Dziękujemy Pani Małgorzacie Kwaśniak – prezes Stowarzyszenia LGD Nasze Roztocze oraz zespołowi pracowników.

Agata Piwko- prezes Stowarzyszenia Kobiet 28+