Puchar Najmłodszych w BnO

134

12-osobowa grupa najmłodszych zawodników Uczniowskiego Klubu Sportowego „Azymut” Siedliska uczestniczyła, w dniach od 31 maja do 2 czerwca br., w Ogólnopolskich Zawodach pn. Puchar Najmłodszych w Biegu na Orientację.
Podczas dwudniowych startów najlepsze wyniki osiągnęli: w biegu klasycznym: Jakub Kardasz w kategorii M13 zajął miejsce 17, Zuzanna Mielko w kategorii K11 była 13, a Jakub Kardasz w kategorii M13 zajął miejsce 19; w biegu sprinterskim w kategorii K12 Ewelina Bożek zajęła miejsce 25, Karolina Głąb miejsce 22, Karolina Sokal miejsce 24, Dawid Pióro w kategorii M12 wywalczył miejsce 17, Jakub Kardasz w kategorii M13 zdobył miejsce 21, a Kamil Rabiega w kategorii M14 zajął miejsce 19. W zawodach, które odbywały się w lasach koło Kwidzyna, wzięło udział ponad 400 zawodników w wieku od 10 do 14 lat, a w każdej kategorii o zwycięstwo walczyło ponad 40 zawodników z najlepszych klubów z całej Polski. W imieniu trenerów, dziękujemy zawodnikom i zawodniczkom za udział w zawodach, ambitną walkę i życzymy sukcesów. Więcej informacji i zdjęć z zawodów oraz informacji o biegach na orientację znajduje się na stronie internetowej klubu www.azymutsiedliska.cba.pl.