Pożegnanie wakacji z Gryfem

8 września 2019 roku, na stadionie sportowym w Zawadzie odbył się piknik “Zakończenie wakacji z Gryfem”. Spotkanie rozpoczęło się od meczu ligi wojewódzkiej młodzika młodszego w którym drużyna STS Gryf zremisowała 3-3 z Vrotkovią Lublin. Następnie rozpoczęła się zabaw,a gdzie najmłodsi mogli korzystać z dmuchanych zjeżdżalni i zamków oraz wziąć udział w wielu konkurencjach sportowych przygotowanych przez trenerów. Na kibiców, rodziców, zawodników czekała miła niespodzianka w postaci otwarcia sklepu z gadżetami klubowymi oraz sprzedaż fantów (sprzęt sportowy, gadżety sportowe), które przynieśli trenerzy i zawodnicy. Ze środków uzyskanych ze sprzedaży fantów zostanie zakupiony sprzęt sportowy dla Domu Dziecka. Wszystkie mamy zawodników, uczestniczące w pikniku mogły poćwiczyć podczas zajęć ruchowo-tanecznych, które gościnie prowadziła Pani Agnieszka Tor. Organizatorzy dla wszystkich uczestników przygotowali napoje i kiełbaskę z grilla, a rodzice przygotowali pyszne słodkości. Podsumowaniem dnia był mecz ligi okręgowej, w którym drużyna Gryfa pokonała lokalnego rywala Roztocze Szczebrzeszyn 3 do 2. Najmłodsi zawodnicy wraz z rodzicami mogli w akcji oglądać swoich starszych kolegów, a przede wszystkim swoich trenerów. Organizatorem spotkania był Gryf Gmina Zamość. Zadanie sfinansowano dzięki wsparciu Gminy Zamość (zadanie dotacyjne). Serdeczne podziękowania dla Naszych zawodników i ich rodzin za przybycie, trenerom oraz Wszystkich osobom, które zaangażowały się w organizację imprezy. Niezmiernie cieszymy się, że jest nas tak wiele, a liczba ponad 200 uczestników sprawia, że takie formy spędzania czasu są potrzebne.

Tomasz Bondyra – prezes STS Gryf Gmina Zamość