Mistrzostwa obwodu wołyńskiego w Radioorientacji sportowej

13-15 września 2019 roku w Łucku na Ukrainie odbyły się Mistrzostwa Obwodu Wołyńskiego w Radioorientacji Sportowej. W zawodach wzięli udział zawodnicy Uczniowskiego Klubu Sportowego „Azymut” Siedliska z Gminy Zamość w składzie: Stankiewicz Anastazja K-10; Wałczuk – Piech Wiktor – M-14;; Bekier Daniel – M-14 pod opieką trenera Leszka Stankiewicza – wszyscy ze Szkoły Podstawowej w Płoskiem. W paśmie 144 MHz Stankiewicz Anastazja w kategorii K-10 zajęła 4 miejsce; Bekier Daniel w kategorii M-14 zajął 5, a Wałczuk – Piech Wiktor 6 miejsce. W paśmie 3,5 MHz Stankiewicz Anastazja w kategorii K-10 zajęła 3 miejsce; Wałczuk – Piech Wiktor w kategorii M-14 zajął miejsce 4, a Bekier Daniel 6 miejsce. Centrum zawodów mieściło się w przepięknie położonej bazie wypoczynkowej dla dzieci i młodzieży – Słonecznyj- na skraju lasu, nad jeziorem, obok stadniny koni. W tym roku mija 20 lat współpracy pomiędzy UKS Azymut Gmina Zamość a OTCK Łuck. Na początku października do gminy Zamość z rewizytą przyjadą zawodnicy z Łucka i innych europejskich klubów na „Bieg Huberta” w Radioorientacji Sportowej, który odbędzie się w dniach 4-6 października br. w zamojskich lasach. Więcej informacji o zawodach i działalności klubu na stronie internetowej www.azymutsiedliska.cba.pl.

L. Stankiewicz