III miejsce orlików w Tarnogrodzie

W dniu 07.12.2019 r., na hali sportowej w Tarnogrodzie, odbył się Mikołajkowy Turniej Piłki Nożnej dla chłopców z rocznika 2010. W turnieju wzięło udział 5 drużyn, a mecze rozgrywane były systemem każdy z każdym. Nasza drużyna STS „Gryf” Gmina Zamość rywalizowała z takimi zespołami jak: BKS Biłgoraj, UKS Sokół Sieniawa, Grom Różaniec i Olimpiakos Tarnogród. Kolejny dobry występ i kolejne doświadczenie w turniejowych zmaganiach. Po zeszłotygodniowym turnieju na dużej hali w Chełmie, przyszło nam rozgrywać mecze na dużo mniejszej hali, gdzie dominującą formą gry była walka na małej przestrzeni. Tym razem znacznie mniej miejsca było na rozgrywanie piłki i techniczną grę, co w przypadku naszej drużyny nie działało na naszą korzyść. Brawo dla chłopaków za zaangażowanie i chęć gry w każdym meczu i za wynik końcowy. Turniej zakończyliśmy na miejscu III, tuż za Sokołem Sieniawa i zwycięzcą turnieju BKS Biłgoraj. Najlepszym bramkarzem turnieju został Wojtek Radliński, który w ocenie trenerów pokazał się z najlepszej strony wiele razy ratując nasz zespół przed utratą bramki. W zespole Gryf Gmina Zamość zagrali: Jaś Szpindor, Oskar Łygas, Miłosz Łygas, Michał Milczuk, Gabriel Zawadzki, Kamil Kasiedczak, Jakub Chraplewski, Oliwier Malinowski, Tomasz Machałek, Wojtek Radliński, Kacper Nalepko.

Trener Rafał Burak