III medale siatkarzy i siatkarek

Podczas XX Jubileuszowych Wojewódzkich Igrzysk LZS, siatkarze i siatkarki mistrzowie tegorocznych Igrzysk Powiatu Zamojskiego pod opieką trenerską Krzysztofa Bednarskiego wywalczyli trzy brązowe medale: w siatkówce mężczyzn, w siatkówce plażowej mężczyzn, siatkówce kobiet oraz miejsce IV w koszykówce kobiet. Pozwoliło to naszej gminie na zajęcie XIV miejsca w ogólnej klasyfikacji na 41 uczestniczących gmin. Dzięki wywalczonym między innymi przez naszą reprezentację 85 punktom pozwoliło aby powiat zamojski w swojej klasyfikacji zajął miejsce II z 505 punktami. Tę klasyfikację po raz kolejny wygrał powiat tomaszowski, zdobywając łącznie 532,5 punktów. Zawody odbyły się w dniu 28 lipca br. na obiektach sportowych w Krasnobrodzie. Więcej informacji zawodach i zdjęć znajduje się na stronie internetowej organizatora www.lzs.lublin.pl.

GOK KC